ללמוד גרפיקה ומחשבים

בחורה עם מחשב נייד

ללמוד גרפיקה ומחשבים

כל מה שרציתם לדעת על תחום העיצוב גרפי וגרפיקה דיגיטלית, תקבלו במאמר זה הכולל שיעורי הסברים ומידע  מאוד חשוב על עולם העיצוב ללמוד גרפיקה ומחשבים  אז איך הופכים להיותמעצבים גראפיים? מעצב גראפי צריך ללמוד מקצוע במוסד לימודי אחד, אם הוא רוצה להגיע בעתיד להיות מעצב גראפי טוב. כמובן שאם רוצים להוסיף קורס קצר להעשרה בנושא כלשהו, ניתן לבדוק בעוד מכללות אם ניתן ללמוד אותו שם, אבל את מקצוע העיצוב עצמו עדיף ללמוד רק במכללה אחת, ובמקום בו אתם יודעים שכל חומר הלימוד מרוכז כמו שצריך.

ללמוד גרפיקה ומחשבים  מה יש בתוכנית לימודים בבתי ספר לעיצוב גרפי?

לימודים אישיים ופרטיים מהבית עם מורה שמחובר אליך למחשב אחד על אחד לימודי תעודה בית ספר לעיצוב גראפי טוב חייב להשקיע בפיתוח החשיבה הגראפית, לחדד לתלמידים את המחשבה, להכין אותם למצוא פתרונות לבעיות שיצוצו בשלב זה או אחר בחייהם, וללמדם מושגים חשובים במקצוע הגרפיקה. מבית ספר כזה ייצאו מעצבים גראפיים טובים והם אלה שיוציאו שם טוב לבית הספר בהמשך דרכם.

ללמוד גרפיקה ומחשבים   קומפוזיציה חשובה גם בשביל היופי והאסתטיקה

ללמוד לעבוד בצורה מקצועית עם תוכנות גרפיות וליישם את חוקי העיצוב – להיות מעצבים גרפיים מקצוענים בתחום ישנם מושגים מתחום העיצוב הגראפי שחייבים לדעת בכדי להבין מהו עיצוב גראפי נכון. דוגמא טובה למושג שכזה הוא המושג "קומפוזיציה". קומפוזיציה חשובה גם בשביל היופי והאסתטיקה. צריך לדעת היכן למקם אלמנטים, איך ובאיזו צורה ועל התלמיד ללמוד סוגים שונים של קומפוזיציה בהם השתמשו ביצירות ואלה שחוזרים על עצמם בעיצובים של היום כמבנה כגון: קומפוזיציה פתוחה, סגורה, סימטרית פירמידלית ועוד. חשוב גם לדעת איך ליצור את הצבעים ומהו rgb ומהו cmyk, לכן גם תורת הצבע,מהווה מושג חשוב שעל התלמיד ללמוד; כך ידע את משמעות כל הצבעים, איזו אווירה צבע מסויים נותן, מגלגל הצבעים ילמד איזה צבע עובד ומעביר מסרים מול איזה צבע, איך עושים שימוש בצבעים בעיצוב כדי להזהיר, כדי להדגיש כדי להוסיף כוח או להחליש בעיצוב המסר, והאם להוסיף צבע לרקע או להוסיף צבע לטקסטים בכדי ליצור אווירה מסויימת ועוד דברים רבים

[youtube RTNm3jRT6R0]

[youtube 3PkEL0BbkfE]

[youtube 0oEohb-PVjM]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

לדתיים חרדים עיצוב גרפי לימודים

ללמוד גרפיקה ומחשבים   טיפוגרפיה (תורת הכתב)

לימוד בהדרכה אישית יחס אישי מביאים לתוצאות מעולות  ישנם עוד מושגים חשובים הם: טיפוגרפיה (תורת הכתב) בה ילמד אילו סוגי כתב קיימים ולאיזו מטרה משתמשים בהם; שימוש באור וצל, להבין כיצד ניתן ליצור עומק ועניין בעיצוב באמצעות שימוש במינון נכונ באור או בצל. במקביל לפיתוח החשיבה היצירתית, על מנת לקבל רעיונות מעניינים להעברת מסרים, צריך גם לדעת לעבוד נכון עם התוכנות הגרפיות. דוגמא לתוכנה שילמד, היא תוכנת הפוטושופ, שהיא התוכנה המובילה לטיפול בתמונות, ילמד התלמיד לעבד תמונות, להקטין, להגדיל, להוסיף ולהוריד אפקטים ואלמנטים וכו'. תוכנת האילוסטרייטור היא התוכנה הווקטורית המובילה לשם יצירת לוגואים חדים וברורים להדפסה, עם צבעים עמוקים וברורים, כמו גם יצירה של אייקונים, כפתורים לאינטרנט ועוד. כדאי לכם גם לבדוק מכללות שלמדות בשיטת האון ליין אחד על אחד עיצוב גרפי.

 

 

 

 

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/