ללכת בעקבות החלום: רפסודיה בוהמית

המלצה לסרט: דרמה מוזיקילית העוקבת אחרי ההצלחה המסחררת של להקת קווין ובמיוחד סולן הלהקה, פרדי מרקורי, שפעל על פי האמיתות שלו, שבר הרבה מוסכמות והלך אחרי החלום שלו

bohemian7-Copy-Copy

הסרט “רפסודיה בוהמית” בכיכובו של ראמי מאלק, המגלם את דמותו של פרדי מרקורי, מספר את סיפורה של להקת קווין דרך הלהיטים הגדולים של הלהקה, העליות והמורדות שעברה וסיפור החיים של פרדי מרקורי. הסרט מאוד קצבי וססגוני, גם במוזיקה, גם בתלבושות וגם בקצב העלילה. למרות שהסוף ידוע מראש, נהניתי מכל רגע על המסך ועל הדרך הכרתי סיפורים שלא שמעתי עליהם קודם. יחד איתי היו גם 2 המתבגרות שלי, שמאוד אוהבות את שירי הלהקה וגם הן נהננו מאוד.

promo_long

העלילה מתרחשת בין תחילת דרכה של הלהקה בלונדון של שנת 1970 ובין הופעת ה-Live Aid – אחת ההופעות הגדולות ביותר בתולדות מוסיקת הרוק, שהתקיימה ב-1985. הכריזמטיות של מרקורי כבשה את הקהל מהרגע הראשון והוא סחף אחריו גם את חברי הלהקה, שיחד יצרו מוזיקה ייחודית ומהפכנית, שהצליחה להביא אותם לראש המצעדים גם באמריקה.

Bohemian-Raphsody-3

בשיא ההצלחה מרקורי החליט לפתוח בקריירת סולו, שהרחיקה אותו מהלהקה ופגעה בו. כשהבין את גודל הטעות נעזר במרי אוסטין (השחקנית לוסי בוינטון), אהבת חייו, לחזור אל הלהקה. הוא הספיק לאחד את הלהקה רגע לפני המופע הגדול של ה-Live Aid, שם הקהל החזיר לו אהבה גדולה.

_D5A0262.NEF

איך נוצרו להיטים ענקיים כמו רפסודיה בוהמית, אהבת חיי וגליליאו? מה עבר על חברי הלהקה במהלך השנים? איך הלהקה התפתחה והגיעה להצלחתה הגדולה? איך נראו חייו של פרדי מרקורי? ממליצה ללכת ולראות בבתי הקולנוע

הצצה לסרט
[youtube XmxjkoFeFX0 nolink]