ללכת בלי להרגיש עם

נשים, אף פעם לא מרוצות מאיך שהן נראות, תאמינו לי אני עם ותק של כמעט 30 שנה בתחום המורכב הזה והן תמיד רוצות הכל באינסטנט

 

אילו היה משאל עם בין הנשים האם הן אוהבות ללבוש גרביון התשובה הייתה ברורה, זה מציק ולא נעים ולא משנה באיזה גיל זה מעיק לגמרי ואיך פותרים את בעיית הרכבות שמופיעות פתאום באופן לא רצוי על מסלול הרגליים?

כמי שעובדת עם נשים את צריכה למצוא פיתרון לכל צרה שלא תבוא, מתיקונים על המקום ובגד להשאלה וכמובן רשימת אנשי מקצוע זמינים, במשך שנים למדתי להצטייד ברשימת המומלצים שלי  במקרה כזה הייתי מציידת אותן במגבוני שיזוף אולם למגבונים יש חיסרון, הם בונים את השיזוף לאט לאט והנשים של היום, האמהות של דור הY-  רוצות סיפוק מיידי.

חגית הגיעה אלי לאחר אינספור תכנונים וכמו כולן גם היא הגיעה ממש רגע לפני, מחר היא יוצאת עם בן זוגה לנופש באילת הם מתוכננים לבלות את היום בחוף של מוש.
היא לא הכינה מראש רגליים להחלפה והכי הייתה רוצה שעם הרכישה החדשה של הג'לביות והסל אמכור לה גם זוג רגליים שזופות למפרע, לגמרי במקרה ובלי תכנון קיבלתי יום לפני את ספריי המייקאפ המדהים של קרליין למראה רגליים מושלמות, קיבלנו תוצאה מדהימה היא הוגדרה כאחת שמתאימה למידה הבהירה ויצאה הישר ממני לסופר פארם הקרוב להצטייד בספרי המתאים.

כמי שעובדת עם נשים את צריכה למצוא פיתרון לכל צרה שלא תבוא, מתיקונים על המקום ובגד להשאלה וכמובן רשימת אנשי מקצוע זמינים, במשך שנים למדתי להצטייד ברשימת המומלצים שלי  במקרה כזה הייתי מציידת אותן במגבוני שיזוף אולם למגבונים יש חיסרון, הם בונים את השיזוף לאט לאט והנשים של היום, האמהות של דור הY-  רוצות סיפוק מיידי.

כשיפית ושרית נפגשו אצלי בבוקר יום שישי זה היה לגמרי במקרה,  שרית הגיעה עם הילדים ויפית כבר הייתה כאן לסגור על ההרצאה הקרובה שלה אצלי לחודש המודעות לסרטן השד.
שרית התחילה במדידות של השמלה החדשה ויפית התאהבה ואז עלתה השאלה , קולקציית חורף עכשיו, מה שוב הסיוט של הגרביונים?
מיד שלפתי את ספריי הקסם והדגמתי להן איך הן לבושות בשנייה התחושה היא לגמרי של ביטחון כאילו יש עלייך גרביון, הספריי נמרח נפלא בצורה אחידה ויש לו מין נצנוץ כזה כאילו הוספת שימר לרגליים, פתרון נפלא לחורף הישראלי ולמי שסובלת ממש כמוני מתחושת חוסר נוחות כשהיא לובשת גרביון.
ליפית שרק החלימה מהמחלה היה חשוב מאד לבדוק את ההרכב של המוצר, והיא ושמחה לשמוע שספריי המייק אפ לרגליים של קרליין  היפו אלרגי וללא פארבנים.

  

זו יוצאת והאחרת נכנסת…

דנה הגיעה כשהיא סובלת מכתמי שמש שנגרמו משיזוף לא מבוקר במשך שנים מעין פיגמנטציה של העור, גם היא כמו כולן עלתה על ג'לביה ומכן הישר לחוף הים ואיך פותרים את הבעיה?
ספריי הפלאים הוצא מהשקית וגם דנה עברה טיפול, הכתמים דהו והושג גוון אחיד ומחמיא לרגל.

מלבישות, סטייליסטיות בהגדרה היותר עכשווית צריכות למצוא פיתרון לכל בעיה ולתת ללקוחה את הכלים הנכונים להיות במיטבה גם כשהיא לבדה, ישנה אמת אחת וכאשר לקוחה יוצאת מרוצה היא מרגישה נינוחה בבגד וזו כבר חצי הדרך, המחמאות שתקבל בהמשך יחזרו אלינו בגדול ולכן צריך לדבוק באמת ולזכור שלקוחה שהשקעת בה היא כרטיס הביקור הטוב ביותר עבורך, כאשר לקוחה מספרת לי על חריקת בלמים מבהילה מאחריה ואישה שעוצרת את הרכב בכדי לשאול מהיכן הבגד אני יודעת שעשיתי את העבודה בדרך הכי טובה שאפשר.

 המוצר הנפלא של קרליין, ספריי מייק אפ למראה רגליים מושלמות ולשאר חלקי גוף טעוני טיפוח  קיבל אצלי ציון גבוה, המריחה אחידה והוא מתייבש במהירות יש לשטוף את הידיים לאחר השימוש המוצר נשטף בסבון ומים ממש כמו מייק אפ, הוא אינו מלכלך את הבגד ואומץ באהבה למערך האסטרטגי של הסטודיו שלי.

רוצה לנסות את המייק-אפ לרגליים החדש? לחצי כאן