לכתוב, לקרוא ולשחרר

לפעמים את מרגישה שהיית רוצה לפרוק את שעל לבך, אך לא בהכרח למישהו? לפעמים היית רוצה לקבל השראה ולשפר דברים עם עצמך, אך אין לך את הכלים?

בימים טרופים אלו לא תמיד קל. אנחנו לא יודעים איך להתמודד עם המצב שאליו נקלענו, מצב שאף אחד לא הכין אותנו אליו. ימים של סגירות חברתית, ריחוק ובדידות.
לפעמים את מרגישה שהיית רוצה לפרוק את שעל לבך, אך לא בהכרח למישהו? לפעמים היית רוצה לקבל השראה ולשפר דברים עם עצמך, אך אין לך את הכלים?

אם כן, זה הזמן להתחיל לכתוב! ולקרוא…

כתיבה היא משחררת. היא אף מאפשרת לנו להיפתח באמת ולראות את עצמנו במעין מראה. מראה שרק את יכולה לראות ולקרוא.
את פשוט צריכה לכתוב בצורה חופשית. כל אשר עולה לך בראש, להעלות על הכתב. ללא מחשבה נוספת וללא צנזורה.
את לא צריכה לחכות למפגש, שבימים אלו הופך להיות נדיר. את לא חייבת לתפוס משהו בטלפון, שלא תמיד פנוי. את פשוט לוקחת את העט והמחברת ומתחילה לכתוב ולכתוב ולכתוב…

את יכולה לכתוב בכל מחברת שרק תבחרי, אבל יש גם מחברות שהן מחברות השראה. בהן תוכלי גם לכתוב וגם לקרוא דברים שיעוררו בך השראה ויעזרו לך לחשוב קצת אחרת.

למשל, ישנה מחברת חדשה שהופקה על ידי עמותת עדן. מחברת זו מיועדת לשמש אותך במשימות היומיומיות שלך ובמקביל להציע לך כלים להתמודדות עם אתגרי החיים והשראה מנשים מצליחות.
מחברת ההשראה היא לא רק יפה, אלא היא מחברת היוצרת בקוראת מודעות והשראה.
המחברת בנויה על בסיס מודל חדשני ופמיניסטי אשר נועד לנערות לערוך שינוי חיובי בחייהן.
במחברת תמצאי משפטי השראה ואף כמה נקודות למחשבה ולחשיבה. למשל: היא תעודד את נושא הקבלה, לקיחת פסק זמן לעצמנו (לא החטיף, זמן. מכירות??? 🙂 ), לראות את הכוח שבדברם הקטנים ועוד.

ואם עד עכשיו לא השתכנעת, אז בנוסף רכישה של המחברת מאפשרת לתרום לפעילות העמותה ולרווחת הנערות.

ולסיכום, להלן אחד הציטוטים שאהבתי במחברת:

 

התחלת כבר לכתוב?

XOXO

שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)