לכל אחת יש את "אחרי החגים" שלה

בחורה עם מחשב נייד

עד כמה יכול להיות ביטוי בנאלי בעל משמעויות רבות כל כך ניתן ללמוד מהביטוי "אחרי החגים" ששגור בפי כל ומבטא הכל חוץ מהאמת בילתה.

נתחיל בעובדות, חגים לא נגמרים, הם שבים וחוזרים אחת לכמה חודשים וכשאומרים אחרי החגים מתכוונים לחגים הקרובים או אלה שאנו נמצאים בעיצומם.

ליהודים כאמור ישנם חגים רבים שמתפרסים על כל השנה אבל ישנם 2 מקבצים של חגים שחלים זה אחר זה במרווחים קצרים מאד ויוצרים הרגשה של הנה עוד לא התאוששנו מזה שהסתיים והנה בא עלינו עוד אחד.

הכוונה כמובן למקבץ של ראש השנה, יום כיפור, סוכות ושמחת תורה מחד ופסח והימים שמגיעים מיד לאחריו כמו יום הזכרון לשואה ולגבורה, יום הזיכרון לחללי צה"ל ויום העצמאות שלא אחרי הרבה זמן גם מגיע ל"ג בעומר וחג שבועות.

בין לבין ניתן לציין גם את חנוכה ואת פורים שמופיעים כל אחד באופן עצמאי.

למורים ומורות שביננו נזכיר שביומני המורים ובלוחות השנה, מצויין כל חג ב"שפריצים ירוקים" שבהם מרוכזות החופשות אליהם כה נכספתם.

לאנשי הכלכלה והכספים שביננו נזכיר שאלה הימים בהם הבורסה בארץ שובתת ממלאכתה וסביר להניח שלאחר אותם ימים יש התעוררות פסיכולוגית שמעוררת עניין.

אבל הצדדים שמאחדים את כולנו הם אותם ארוחות חג משפחתיות בהם אכלנו ממיטב מעשה ידיה של עקרת הבית שלקחה על עצמה מטלה לא פשוטה של אירוח.

כל מארחת יודעת עד כמה מסובך לגייס את הציוד שנדרש לאירוח אם זה בתחום כלי האוכל, שולחנות, כסאות וכו'.

לאותן לנשים שמגיע להם צל"ש ושעמלו וטרחו , מקווים אנו שאכן זכרו לשמוע בעצתנו ופנו לחברה שעוסקת בתחום של השכרת ציוד לאירועים שם יכולת לבחור בדברים הדרושים לך כמו השכרת שולחנות השכרת כיסאות השכרת כלים לאירועים וכל אלה יהפכו את המטלה לקלה ופשוטה יותר.

רבים חושבים שהשכרת ציוד לאירועים הוא דבר יקר ולא כך הדבר, מדובר בעלויות נמוכות יחסית לתועלת הרבה שמפיקים.

אחרי החגים שלו כולם מחכים לאחר שעלינו במספר קילוגרמים יהיה נעים יותר ויותיר בקרב האורחים והמארחים תחושה קלה יותר וציפיה לחגים הבאים עלינו לטובה.

יתרונות רבים נוספים לצד הכלכלי ולצד נוחות – לדוגמה, המגוון העשיר של הציוד שניתן להשיג, הסגנונות והצבעים המרהיבים יגרמו לאורחים לחוש בכל אירוח משפחתי בחגים כאילו שהם משתתפים באירוע עשיר בגן אירועים.

אחרי החגים שמח ומספק.