לכבס בקלות

בחורה עם מחשב נייד

בתור אם הבית עם שלושה ילדים קטנים, נושא הכביסה קרוב לליבי. כל יום הם חוזרים מגן עם "פספוסים" או כתמים שונים ומגוונים ואז יוצא שאני חייבת להפעיל מכונה כמעט בכל יום.

בדיוק למשפחות כמו שלי, המותג "קולון" של חברת רקיט בנקיזר השיק את " ג'ל קולון 101 XXL"- ג'ל כביסה מרוכז המנקה  101 כתמים ועתה באריזת חיסכון של  5 ליטר.

 

ג'ל קולון 101- מסיר מגוון של 101 כתמים יומיומיים: מזון, משקאות, בוץ, דשא, איפור, צבעי ילדים, בוץ ואחרים (עפ"י תוצאות בדיקות המעבדה לבדיקות טקסטיל של "שנקר"). ג'ל קולון 101 מתאים לאריגים צבעוניים ולבנים, מעניק ניחוח נפלא שנשאר לאורך זמן, מתמוסס בקלות כך שאינו משאיר שאריות במכונת הכביסה, ומוצע בבקבוק חדש עם פייה למזיגה נוחה וקלה יותר.

 

ג'ל קולון 101 נבחן במעבדות חברת "רקיט בנקיזר" אל מול ג'ל הכביסה שמציעים המתחרים המובילים בשוק ונמצא זהה באיכותו ואף לעיתים יעיל יותר בניקוי כתמים שונים.

 

כשנה לאחר השקת ג'ל קולון 101 במרץ 2011, המותג מחזיק בכ-11.3% מנתח השוק בסגמנט הג'ל ושילש את אחוז החדירה שלו – כיום כרבע ממשקי הבית בישראל רוכשים ג'ל קולון 101.

 

ג'ל הכביסה נתפס כמוצר נוח יותר לשימוש מאבקת הכביסה: נוח וקל להוספה למכונת הכביסה, מתמוסס בקלות,  אינו משאיר שאריות על גבי הבגד ונשטף בקלות ממגירת מכונת הכביסה.

  

ניתן להשיג במחיר היכרות של 50  ₪ בכל רשתות השיווק ורשתות הפארם. 

  

juli1974
אוהבת לכתוב על החידושים ודברים שמעניינים אותי