לכבוד ראש השנה מספר רעיונות למתנה למארחים

SABON, Timeless treasures, מארז 50  199שח, צלם דן לב (Custom) (Custom)

SABON משיקה את ENJOY THE PRESENT– קולקציה חדשה, עשירה ומתוחכמת שעוצבה ונרקחה בהשראת התרבות במזרח הרחוק שבמרכזה אומנות האירוז והעונג שבנתינה. הקולקציה כולה חגיגה של מרקמים, ניחוחות וצבעים בהשראת אורות החג המנצנצים.
ההמלצה שלי למתנה למארחת :

מארז בניחוח Timeless Spark המכיל: סבון נוזלי על בסיס שמנים 300 מ"ל, פילינג גוף 200 גרם, חלב גוף 130 מ"ל, קרם ידיים חמאתי 75 מ"ל, וקרם רגליים 50 מ"ל

מחיר: 199 ₪ (במקום 247 ₪ )

 
ואיך אפשר בלי מתנה למארח :

SABON, For a true gentleman, מארז תיק רחצה המכיל מוצרים לגבר בניחוח הדרים , 119שח, צלם דן לב (Custom)

מארז תיק רחצה המכיל מוצרים לגבר בניחוח הדרים: שמפו 100 מ"ל, סבון נוזלי על בסיס שמנים 100 מ"ל, קרם לאחר גילוח 50 מ"ל וקרם לחות לידיים 50 מ"ל.

מחיר: 119 ₪ (במקום 159 ₪ )

 

Screen shot 2015-08-09 at 10.21.13 AM

Laline מרחיבה את שיתופי הפעולה של הרשת עם אמנים בינלאומיים ומשיקה סדרה ייחודית, בהשראת יצירותיו של אמן הפופ-ארט Keith Haring.

Keith Haring, שרישומי הגיר שלו על קירות הרכבת התחתית בניו-יורק זכו לחשיפה בינלאומית בשנות ה- 80, מוערך מאז כאחד מיוצרי הפופ-ארט הססגוניים והמרתקים ביותר.

בעבודותיו, המתכתבות עם האורבניות המודרנית, פיתח Keith Haring לקסיקון חזותי המורכב ממוטיבים אייקונים יחודיים ומובהקים. מוטיבים אלה הפכו אותו לאמן שהאמירה הויזואלית שלו הינה חלק בלתי נפרד מהשפה החזותית של המאה ה- 20.

עבודותיו של Keith Haring שימשו מקור השראה לסדרות מוצרים של בתי אופנה רבים ברחבי העולם והמוטיבים האייקונים המזוהים עם יצירתו כיכבו ומככבים על קולקציות מותגים בינלאומיים מובילים.

תוכלו להנות ממוצרים החל מ 9.9 ש"ח, הקוקציה כמובן מגיע גם עם קופסאות מתנה תואמות, תיקי רחצה יפיפים ועוד.

Screen shot 2015-08-09 at 10.26.14 AM

 
 Golf&Co  מציגים קולקציה של "כלים שלובים" ,עם העיצובים של מספר סגנונות 'לייף סטייל' מרכזיים.  סגנונות המשתלבים ומתכתבים זה עם זה בהרמוניה של צבעים, טקסטורות וחומרים נפלאים.

Screen shot 2015-08-09 at 10.34.09 AM

 
הסיגנון שאהבתי במיוחד : Pure Elegance
הוא סגנון של ניגודים, המתבסס על השילוב של שחור ולבן עם נגיעות של צבע או שניים המוסיפים נופך של ייחודיות ורעננות מידי עונה. בסיס החשיבה העיצובית של הקולקציה הוא ליצור חלל מודרני, מדויק ומוקפד. עיצוב קלאסי, על זמני מרשים ונקי ומתוחכם המתבסס על צורות גאומטריות בהשראת אמנות מינימליסטית.
 
שנה טובה ומבורכת לכולם.

marina
בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))