חודש האישה: אשתי היקרה, אני מתוודה בפנייך…

תודה גם לך בורא עולם על שבראת את אשתי למעני ויצרת אותה בצלמי ובשרי. אולם, בקשה קטנה לי אליך, בפעם הבאה כשתיברא את האדם, אנא הגדל את חדרי ליבו ומלא אותם ברגש, כדי שיוכל לומר השכם והערב: אותך אשתי אני אוהב!

1239535_10153225074310717_610834844_n

לו היה יכול הדף לדבר, היה אומר לך אשתי היקרה, כמה פעמים נגעתי בו כדי לספר לך, כמה אוהב אני אותך. מעריך ומוקיר כל מה שאת עושה למעני. למען שנינו. כמה שבלעדייך אני חצי בן אדם, בלעדייך – אני בעצם כלום.

להתעורר איתך כל בוקר במיוחד היום – יום האישה מחייכת לצידי. מלטפת, מחבקת ובוקר טוב לי את אומרת. לא עברה דקה ואת מיד חומקת ובמלוא המרץ קמה ומתלבשת. ואני עלייך מביט בהערצה, איך את הבית את מתקתקת: מסדרת, מארגנת ומיד על הכביסה משתלטת. מורידה ומקפלת ובין לבין לשלומי שואלת.

באותם רגעים וגם היום- יום האישה, בא לי לומר לך כמה שאני אוהב אותך, וקולי בוגד בי. מרגיש חסום. מנסה לא להתמודד עם הסיבות האמיתיות. הכי קל לי לחשוב שאולי פוחד כדי לא להישמע משעמם. את הרי יודעת את זה – אז בשביל מה עוד פעם?

יום האישה היום יפתי, ושמח שיש לי סיבה למסיבה! רוצה לנצל את הרגע ולומר לך אשתי היקרה, תודה לך מליבי!

  • תודה על כל האהבה והאמון שאת מעניקה לי.
  • תודה על הרצון הטוב להושיט יד ועל תשומת הלב .
  • תודה על הפרגון ושפע הנתינה שבך.
  • תודה על החיוך, החום והסבלנות.
  • הנני מוקיר ומעריך ומודה לאל על שזכיתי באושר הנכסף.

 

תודה גם לך בורא עולם על שבראת את אשתי למעני ויצרת אותה בצלמי ובשרי. אולם, בקשה קטנה לי אליך, בפעם הבאה כשתיברא את האדם, אנא הגדל את חדרי ליבו ומלא אותם ברגש, כדי שיוכל לומר השכם והערב: אותך אשתי אני אוהב!

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב