לך לנמלה

למה לשלוח את כולם לנמלה, ויפה שעה אחת קודם? כי גברים, כך נראה, פשוט שכחו איך להתנהג. ומה אנחנו בסך הכל רוצות? שלא יתעצלו. שלא יפחדו. ושלא יזיינו לנו את השכל.

בחורה עם מחשב נייד

לך לנמלה עצלן אחד
הודעות ששולחים כאילו בטעות. אימיילים ללא שורת נושא.  SMSים משעממים יותר מאלו שאני מקבלת מהבנקאי האישי.
מגעיל אותי.
כולם רוצים הכל ומהר. אבל מה? לא בא להם להשקיע. יש להם דברים אחרים בראש.
חברה יצאה עם מישהו מאתר היכרויות. כשהיא קמה לשירותים היא פתאום קולטת שהוא כבר עם הסלולאר ביד. מחובר. לאותו אתר בדיוק. מצ'טט לו עם מישהי אחרת. ואחרי זה הוא עוד ציפה שהיא תשלם על הבירה שלו. "שכחתי להביא ארנק" אמר האביר על הסוס.
ואוו – הרי זה שילוב מנצח – עצלן וקמצן.
הוא עשה מחקר מקיף ועכשיו הוא יוצא מנקודת הנחה. היא רק רוצה למצוא את הנסיך. שישלם המשכנתא ויעשה לה ילדים. והוא בסה"כ רוצה לזיין. כמה שיותר. כן – ממש…. מי שרוצה להיכנס לך לתחתונים הורודים – שיעבוד! ולפחות שישלם לעצמו על השתייה.
לך לנמלה שקרן
אל תשקר.
תראי, הוא יגיד לך, אני רוצה זוגיות. מחפש את האחת.תשלחי אותו לחפש אותה באיקאה, ליד הרהיטי-גן. גבר בגיל העמידה (-למרות שעמידה זה עניין יחסי בגיל הזה) שאין לו מושג מה הוא רוצה מעצמו, ומצהיר שהוא מחפש את אהבת חייו זה דפוק. לגמרי. אם הדבר היחיד שאתה רוצה זה להיות בחזרה בבית למשחק של הנבחרת –  אל תגיד לי כלום!!! ככה אתה יוצא גם שקרן וגם פתטי. וגם השתעממתי.
אל תגיד פעם הייתי.
זה נשמע גרוע שגבר שסיים את השירות הצבאי לפני פחות מעשור מדבר ככה. וואו איך הייתי מזיין פעם, עכשיו אני כבר לא עושה את זה, התבגרתי. עכשיו אני מחפש דברים אחרים. תהיו בטוחים שנשים מעריכות הרבה יותר גברים דוברי אמת.
* למי האמנתי?
להוא שאמר שהוא עזב את אישתו כי יום אחד הוא קם בבוקר וגילה שהוא לא אוהב אותה?
לזה שאמר שהוא מחפש אהבת אמת ולא רוצה לפספס הזדמנויות?
לאחד שהתקשר אחרי חצי שנה ואמר שהוא לא יכול להוציא אותי מהראש?
לא.
דווקא למי שאמר לי שהוא לא מחפש זוגיות ולא רוצה להתאהב. לפחות הוא לא משקר. ועוד כמה דברים 😉
לך לנמלה שפן פחדן
אז אתה לא תתקשר. לא תנסה שוב אחרי ששלחת הודעה אחת והיא לא ענתה. כי אתה לא רוצה שהיא תגיד לך שהיא תהיה זו שתגיד לך! יש לך אגו והוא זה שיחליט. האגו ימשיך להחליט ואתה תמשיך לשחק אותה הכי קשוח. ככה הן כולן ירוצו אחריך. זה בדוק!
רגע – מה הם שכחו? שבשביל סקס צריך לפעמים להשקיע? תנו לי לחדש לכם משהו. גם נשים שמחפשות רק סקס רוצות שהוא יהיה איכותי. הסיכויים שהם יסמכו על זה שאלוהי הסקס ישלח להם מישהו כזה מאתר היכרויות? קלושים. גם מי שמשתעמם ממיחזורים יודע שאין סוכנות ביטוח אבל עדיף ללכת על בטוח. גם אם אנחנו כבר יודעות בדיוק מה ייצא לנו ומה לא ייצא לנו מזה. לפחות הסקס יהיה איכותי. שחברה אומרת לנו במסיבה: "את רואה אותו? איתו היה לי הסקס הכי טוב בחיים" נקשיב לה. נקשיב לה ולא לגבר שהכרנו לפני חצי שעה באופן ווירטואלי. ונחשו עם מי נלך הבייתה?
פחדנים הם הכי גרועים. אתה רוצה אותה? תשכב על הבטן, שים אותה על הגב ותעביר אותה את הגדר! סליחה אבל זה לא כביש 6 – אין פה מסלול מהיר! תעשה כל מה שאתה יכול. פעמיים. תפסיק להיות פחדן עלוב ותגיד לה מה אתה חושב. ואם אחרי כל זה היא לא תרצה אותך? אז לא. לפחות ניסית. אתה עדיין בחיים.
אז יאללה. לך כבר לנמלה עצל ויפה שעה אחת קודם.

  • אולי היא תלמד אותך איך להתנהג.
  • אולי היא תצליח להוכיח לך שבשביל סקס צריך להתאמץ
  • אולי היא תדע מה לעשות עם הגברים ששכחו איך להתנהג.

לך לנמלה. יודע מה? אל תלך. תרוץ.
או שכחתי, אתה הרי עצלן מידי, הפעם האחרונה שרצת הייתה בשיעור ספורט בכיתה ח'.