לימוד ILLUSTRATOR אילוסטרייטור ברמת גן

בחורה עם מחשב נייד

לימוד ILLUSTRATOR  אילוסטרייטור ברמת גן

מחפשים הכשרה מקצועית בגרפיקה? תוכנת האילוסטרייטור משרתת קהל יעד נרחב…החל ממי שעוסק באיור ממוחשב כהובי, וכלה במעצבים גרפיים ומאיירים מקצועיים. כיום שוק העיצוב מפותח וישנן תוכנות לעיצוב מתקדמות, המציעות פתרונות עיצוביים למגוון גדול של משתמשים. על כן רבים מתעניינים בתחום ולומדים בקורסי הגרפיקה השונים ביניהם קורס אילוסטרייטור.

הכשרה מקצועית בגרפיקה קורס אילוסטרייטור ברמת גן תוכנת האילוסטרייטור

ללמוד בצורה אישית זוהי תוכנה גרפית מבית אדובי, העובדת על קווים ווקטוריים ולא על פיקסלים כמו בתוכנת הפוטושופ. בתוכנה זו ניתן ליצור איורים ממוחשבים כמו גם שירטוטים שונים. בזמן שבפוטושופ עובדים עם תמונות וצבע, פה עובדים על עיקרון הקו, כשניתן לשנות את האובייקטים על ידי שינוי קו המתאר שלהם, כמו שניתן להגדיל ולהקטין עיצובים ווקטוריים אלה אינספור פעמים ואיכות ההדפסה לא תיפגע.

הכשרה מקצועית בגרפיקה ועיצוב קורס אילוסטרייטור ברמת גן מה לומדים בקורס?

לכל מי שרוצה להיות גרפיקאי טוב, כדאי ליטול חלק בקורס אילוסטרייטור. תוכנה זו היא אחת התוכנות שהכי חשוב להכיר באופן מעמיק בכדי לשלוט בעולם הגרפיקה הממוחשבת, ולכן קורס אילוסטרייטור הכרחי למקצוענות מהשורה הראשונה. בקורס אילוסטרייטור תלמדו תכנים הכרחיים לעבודה עם התוכנה.

קורס אילוסטרייטור ברמת גן בתחילה, תלמדו בקורס את הבסיס של התוכנה, הכלים המאפשרים ליצור את העיצובים והפקודות הראשוניות שצריך להכיר כדי לתפעל את התוכנה כמו שצריך. בנוסף, תתרגלו ותפתחו מיומנות בעבודה עם הכלים של התוכנה. קורס אילוסטרייטור ילמד אתכם את התאוריה לצד החלק המעשי ויאפשר לכם להתמקצע בתוכנה מבחינת שיטת העבודה. כל מי שלומד גרפיקה יודע שיכולות הגרפיקאי מתבססות על היכרות מעמיקה עם התוכנה ושליטה בכל פקודה, בסיסית ומתקדמת כאחד. לכן, במהלך השיעורים של קורס האילוסטרייטור תתרגלו כל הזמן את כל החומר הנלמד ואת כל המהלכים החשובים שצריך לדעת על מנת שהתוצאה תהיה מושלמת עד כמה שניתן. גרפיקאי טוב הוא גרפיקאי שבנוסף לכך שהוא ניחן בכישרון, למד לעומק ומכיר את תוכנת האילוסטרייטור על כל מה שהיא מציעה.

בתום התהליך, כל מי שמסיים את לימודי הקורס, יוכל להבטיח לעצמו עבודה בכל אחד מן המשרדים שמציעים שירותי גרפיקה ממוחשבת.

[youtube RTNm3jRT6R0]

[youtube 3PkEL0BbkfE]

[youtube 0oEohb-PVjM]

לבחור במקצוע הנכון
לאלה הנמשכים לתחומי האמנות, גרפיקה הוא מקצוע מדהים,מעניין ומאתגר; מקצוע הדורש השקעה מרובה. חייבים להכיר את העבודה עם סביבת העבודה הממוחשבת, עם התוכנות השונות שמשלימות את תוכנת האילוסטרייטור, כמו לדוגמא- תוכנות האינדיזיין, הפוטושופ ועוד. קורס גרפיקה ממוחשבת הוא קורס מאוד מקצועי ומקנה את כל הכלים לעבודת גרפיקה מקצועית.

היכנסו לאתר בית הספר לגרפיקה וצפו במאות סרטונים מקצועיים על תוכנת אילוסטרייטור, בהם תוכלו לראות מה לומדים במסגרת לימודי קורס אילוסטרייטור כמו גם קורסים אחרים מתחום הגרפיקה הממוחשבת, שיעזרו לכם לענות על צרכים שונים של לקוחותיכם.

בקרו אותנו באתר וצפו במסלול קורס אילוסטרייטור ברמת גן המלא יש לכם דוגמאות וסרטונים מה תלמדו

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/