לימוד עיצוב גרפי תוכנות

בחורה עם מחשב נייד

לימוד עיצוב גרפי תוכנות

יש לא מעט גרפיקאים היום, כולם טובים, כולם יודעים את החומר טוב, יודעים לעבוד טוב עם תוכנות גרפיות, איך אפשר להתבלט מעל כולם, איך אפשר לגרום לכך שאתה מגיע למקום עבודה ותוכל לקבל יתרון מעל כולם. מה עוד צריך ללמוד בקורס עיצוב וגרפיקה, לבדוק אילו טכנולוגיות יש בשוק, איך מפתחים אתרי אינטרנט ואיך מעצבים גרפיים יכולים לתרום מהידע שלהם ומהניסיון שלהם לחברות הזנק כאלו או אחרות או לחברות אחרות.

לימוד עיצוב גרפי תוכנות גרפיקה ממוחשבת חייבים תיק עבודות מצויין!

כיום בניגוד לאז, לא ממש חשוב לבעלי עסק בין אם מדובר על חברות הזנק, או משרדי פרסום או חברות אינטרנט בתי דפוס וכו', איפה למדתם ואיזו תעודה קיבלתם, יש חברות שזה כן חשוב להם אבל יש הרבה מאוד חברות שמה שחשוב זה הנסיון שלכם, הידע שצברתם, היכולות הגרפיות שלכם איך הן באות לידי ביטוי בעיצוב וכאן רואים זאת באמצעות תיק עבודות שעשיתם במהלך הלימודים או שהכנסתם עבודות טובות, שמראות על יכולת וחשיבה גרפית, שעשיתם עבור לקוחות שלכם.

לימוד עיצוב גרפי תוכנות עיצוב גרפי ראיון עבודה

אז איך זה מתחיל? בעל חברה יזמין אתכם לראיון  עבודה ראשוני אך ורק על סמך תיק העבודות שלכם, זו הסיבה שהרבה חברות שמחפשות בנרות מעצבים גרפיים טובים מבקשות לראות בנוסף לקורות חיים גם תיק עבודות של המעצב הגרפי זה מאפשר להן להבחין בין מעצב גרפי טוב שלחברה יהיה שווה להשקיע זמן ולקרוא לו לראיון לבין מעצב גרפי שלא מתאים לצורכי החברה, ייתכן שהוא טוב, אבל למה שהחברה מחפשת, זה לא מתאים אפילו לא כפוטנציאל. חברות רבות לא רוצות ליפול בבחירת מועמדים ראויה לתפקיד העיצוב ולכן חשוב שבתיק העבודות שלכם יהיו עבודות שמראים על יכולת ביצוע טכנית טובה, כולל גימורים ויכולת חשיבה מדהימה.

[youtube yCK-I2RWBHw]

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

לימוד עיצוב גרפי

כשאתם לומדים במסגרת קורס עיצוב וגרפיקה המורה דואג ללמד אתכם כמו שצריך כדי שבעבודות שתכינו הן יהיו מספיק מורכבות כדי שיוכלו להצביע על היכולות שלכם כלפי מעסיקים פוטנציאליים, אתם תלמדו לעצב לוגואים לבדכם דבר שמעיד על חשיבה גרפית חזקה מאוד על הרעיון ועד לביצועו טכנית בתוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, זה גם יראה על יכולות איור אם קיימות ועל הרמה שלהן, יכולת עבודה עם טקסטים וצבעים, מעסיק שיחפש מעצב גרפי שיודע לאייר, עבודות בתחום יכולות לתת למועמד יתרון רציני אל מול מועמדים פוטנציאליים אחרים לתפקיד.

[youtube f9I0zFHjtZI]

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עבודה עם תוכנות גרפיקה

עבודה עם תוכנת הפוטושופ, בקורס תלמדו איך להעביר מסר לצופה ע"י שילוב של טקסט תמונה וצבע, התחכום בשילוב בין התמונות שימוש מושכל בצבעים ובטיפוגרפיה שמעבירה את האווירה, מראה על יכולת חשיבה גרפית טובה, מחוץ לקופסה המצאת רעיונות מעניינים מהראש ואת זה מעסיקים מחפשים, מעצב חדשני שיפיח חיים חדשים במוצר שלהם, מעצב שניתן לסמוך עליו שלא ישעמם את הלקוחות הפוטנציאליים שקיימים.

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube X2HLLr4H6cI]

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/