לימוד עיצוב גרפי עצמי

בחורה עם מחשב נייד

קורס עיצוב גרפי

יש כאלו שחושבים שלא צריך השקיע בלימודי עיצוב גרפי, באתם בחרתם מוסד לימודי שקיבלתם עליו המלצות גם מחברים, גם מפורומים באינטרנט, נרשמתם, שילמתם כסף והתחלתם ללמוד, הקורס מעביר תכנים רבים, מלמד על חשיבה גרםית, מלמד על תוכנות גרפיות, מלמד על פוטושופ, אילוסטרייטור, עימוד באינדיזיין, מלמד על הכנת פרסומות ובאנרים חמודים בפלאש, אבל אתם לא משקיעים, בקושי מכינים שיעורי בית או מקשיבים בכיתה וזה חבל מאוד.

[youtube yCK-I2RWBHw]

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

למה צריך להשקיע

בשביל ללמוד מקצוע מכניס כמו צריך. אבל אם לא משקיעים תוך כדי הלימודים במקצוע, בשיעורי הבית, בהכנת התרגילים שהמורה נותן בכיתה, יהיה קשה מאוד להתקדם לחומר הבא, כלומר אתם עלולים להישאר במקום ולא להבין בכלל מה עושים בחומר, נכון אולי תוכלו להשלים מחברים ולהעתיק מחברות, אבל זה לא מספיק, חשוב שתעשו את ההשקעה עוד בזמן לימודים, כי באם יקרה נס ותסיימו את הלימודים, אותה רמת זלזול עלולה גם להיווצר במקום העבודה.במקום העבודה משלמים לכם כסף, משלמים לכם על השעות שאתם יושבים ועובדים, בונים עיצובים בונים לוגואים, אבל לא תוכלו להמשיך להישאר במקום עבודה אחד לזמן רב עם הבוס יראה שלוקח לכם יותר מדי זמן לעצב באנר פשוט, או פלייאר, הביטוי שאומר "זמן הוא כסף" הוא נכון, צריך להשקיע כדי להגיע, כמו שלא השקעתם בכיתה בלימודים, זה חבל, אתם הפסדתם מזה, אבל אם אתם לא משקיעים בעבודה, תמצאו עצמכם מאוד מהר בחוץ.

[youtube f9I0zFHjtZI]

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

ללמוד ברצינות

קחו את עצמכם בידיים, תגיעו לשיעורים מוכנים, עם שיעורי בית נסו לפנות לכם זמן לעשות שיעורי בית, אם יש לכם ילדים לטפל בהם, קחו עזרה, זו הקריירה שלכם, אם אתם רוצים להצליח תשקיעו מה שצריך, הרי אתם לא רוצים ללכת ולענות בטלפון לאיזה לקוח עצבני שכועס שחייבו אותו יותר מדי, אתם אומנים, אתם אוהבים עיצוב וגרפיקה, אז למען עתידכם תשקיעו. תגישו שיעורי בית, תשתתפו בכיתה, תעשו את התרגילים, אם יש חומר שאתם לא מבינים, תרשמו בצד את השאלות ותבואו לשאול את המורה בסוף השיעור או תתייעצו עם תלמידים בפורומים באינטרנט. אם יש נושאים שאתם ממש אוהבים וממש תרצו לחקור אותם, האינטרנט הוא הכלי שלכם, הוא החבר הכי טוב שלכם, אתם לומדים כלים גרפיים בתוכנות גרפיות כמו פוטושופ אילוסטרייטור, תוכנת אינדיזיין לעימוד, כדי שתוכלו לעצב דברים יפים, מפתפחים לכם את החשיבה הגרפית שתוכלו לחשוב מחוץ לקופסה להביא רעיונות חדשניים, תזכרו איש לא יכול להכריח אתכם ללמוד, אם אתם רוצים לעבור קורס לעיצוב גרפי ולהצליח בו זה תלוי רק בכם. תוכלו לבדוק את האופציה של לימודים וירטואליים עם מורה פרטי.

[youtube X2HLLr4H6cI]

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/