לימוד עיצוב גרפי בערבה

לימוד עיצוב גרפי בערבה

אחד הדברים שמדאיגים את מי שגר באזור הערבה הוא אפשרויות התעסוקה המצומצמות יחסית לאזורים אחרים בארץ, אבל יש פתרון מתחום העיצוב הגרפי ועכשיו תשמחו לדעת שניתן גם לעבור קורס לימודים עיצוב גרפי בערבה, תלמדו על תחום התקשורת החזותית ועידן הגרפיקה הממוחשבת שהולכת ומתפתחת כיום.

עיצוב גרפי בערבה אז מה לומדים?

זה שאתם גרים ליד הטבע וליד ים המלח יכול לעורר בכם השראה, זה יכול קצת לעורר את החשיבה הגרפית ולחשוב מחוץ לקופסה, אתם תלמדו לחשוב, תלמדו לפתח את החשיבה הגרפית, תלמדו על תורת הצבע, תלמדו מה משמעותו של כל צבע וצבע, איזו אווירה הוא משדר וכו', תלמדו על קומפוזיציה ולמה חשוב להבין איפה הכי כדאי למקם כל אלמנט ואלמנט כמו טקסט ותמונה, קווים צבע וצורות ולמה זה חשוב בשביל העברת המסר הנכון, תלמדו עוד נושאים שיעזרו לכם בפיתוח החשיבה הגרפית, טיפוגרפיה היא עוד משהו שצריך ללמוד, תורת האות, חשוב לדעת מה מסמל כל סוג של פונט, איך אפשר להשתמש בו לצורך העברת אווירה מתאימה בעיצוב שתרצו שבסופו של דבר יידע להעביר מסר נכון למי שצופה.

עיצוב גרפי בערבה ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא עוד תוכנה חשובה שתלמדו ותעשו בה שימוש רב לאחר מכן, הייחודיות של התוכנה הזו היא שהיא ווקטורית והכוונה היא שכל אלמנט שתיצרו בתוכנה הזו יהיה כמובן ווקטורי ולא משנה אם תנסו להגדיל את האלמנט שיצרתם או להקטין הוא עדיין ישמור על איכות ההדפסה שלו, זאת הסיבה שרוב הלוגואים מעוצבים על ידי המעצבים עם תוכנה זו. כך גם בתחום של לימודים בניית אתרים, תוכלו ליצור עבור האתרים שתלמדו לבנות ולעצב, כפתורים ווקטוריים יפהפיים וצבעוניים, תוכלו גם להשתמש באיורים כמו לוגואים שתיצרו באילוסטרייטור בתוך דפי האינטרנט שתלמדו לבנות, זה יהיה הרבה יותר טוב מאשר לעשות זאת עם פוטושופ.בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי בערבה ללמוד את תוכנת אינדיזיין

אינדיזיין היא תוכנה חשובה לתחום ההוצאה לאור, לא משנה כמה דפים תצטרכו לעמד, אינדיזיין תעשה זאת בצורה נוחה וקלה ואתם תלמדו איך לעבוד איתה בצורה יעילה. כמובן שתלמדו גם להכין תיק עבודות מקצועי שיהיה כרטיס הביקור שלכם אל מול מעסיקים פוטנציאליים.

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/