לימוד מהיר של עיצוב גרפי אילוסטרייטור

בחורה עם מחשב נייד

לימוד מהיר של עיצוב גרפי אילוסטרייטור

אם אתם רוצים להיות גרפיקאים מקצועיים אתם חייבים להכיר את תוכנת אילוסטרייטור. אילוסטרייטור לעומת תוכנת הפוטושופ הינה תוכנה מקצועית שבכדי לעצב בה יש ללמוד קודם לכן, היא פחות מיועדת לחובבן הביתי.

יש אפשרויות שונות ללמוד את התוכנה. אחת האופציות הקיימות היום בשוק היא לימודי התוכנה בשיעורי אוןליין, מול מורים מקצועיים ובעלי ידע רב. איך הדבר מתבצע? לימודים של אחד על אחד דרך תקשורת אינטרנטית ושליטה מלאה של המורה על הנעשה במחשב האישי שלך. יש לימודים מעשיים ויש לימודים תירואטיים.

לימוד מהיר של עיצוב גרפי אילוסטרייטור – למה אתם חייבים ללמוד את התוכנה?

כי זו תוכנה מדהימה, תוכנה שניתן לעשות עימה כל כך הרבה. עיצוב רקעים חדשים, טפטים, גופנים חדשים, ציורים, עיצוב לוגו, שרטוט מקומות יצירת צבעים חדשים, פירוק אלמנטים ועוד . אילוסטרייטור לעומת הפוטושופ פחות תוכנה שמתייחסת אל עיצוב התמונה. יש בה את הכלים לכך אבל היא אינה מיועדת לכך. למקצוענים שבנינו, תמונה שתגיע לאילוסטרייטור לשימוש בדרך כלל תעבור קודם כל בפוטושופ, תעבור שיפוצים, הבהרות, מיקודים, חיתוך על פי הצורך וכד', ורק לאחר מכן יעשו שימוש תוכנה הזו.

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

לימוד מהיר של עיצוב גרפי אילוסטרייטור- עיצוב באמצעות אילוסטרייטור

כמובן שניתן לעצב לא מעט עם התוכנה , תוכנה זו יכולה גם ליצור חותמות חדשות. היופי בתוכנה שתוכל ייבא כל תמונה או אלמנט שברצונך ליצור ואז תוכל לצבוע אותו באיזה צבע שתרצה ולהפוך אותו לחותמת עימה תוכל להשתמש בעיצוב החדש. אחד הדברים העיקריים של תוכנה זו הוא התלת מימד. עם כל הכבוד לתוכנות אחרות בכל מה שקשור לתלת מימד אילוסטרייטור היא המובילה. תוכנה זו נותנת אפקטים מיוחדים של תלת מימד וגם תיתן לכם את האפשרות לייצר אשליות רבות שהמון פעמיים כמסתכלים על משהו בנוי לא מבינים איך בנו אותו. היופי בתוכנה זו שהכול נעשה בצורה די פשוטה ובעזרת כלים הקיימים בתוכנה, שאחרי לימודי התוכנה תשלטו בהם. כמובן כמו בהרבה דברים בחיים ניסיון מוכיח המון. כדאי להכיר את הכלים השונים שהתוכנה מציעה

כל מעצב גרפי חייב להכיר את התוכנה

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/