לימוד גרפי

בחורה עם מחשב נייד

לימוד גרפי

מחפשים לעבור הכשרה בתחום לימוד גרפי ? הכל על עולם הייטק ועיצוב גרפי שהעולם ההייטק לא עוצר והטכנולוגיה איתו הדרישה כיום למעצבים גרפיים רק עולה ועולה, אחת הסיבות לדרישה הגבוהה למעצבים הגרפיים זה שיש מחסור עצום עקב הנהירה של הגרפיקאים והמעצבים לעולם האינטרנט מה שיצר מחסור רב בכוח אדם מקצועי בעולם הדפוס, עולם הדפוס עדיין לא מת ונשאר תמיד בכל אפיקי הפרסום הרחבים בכל הרבדים, כיום כדי להיות נוכח בכל הפלטפורמות האפשריות נצטרך לעשות עיצובים גרפיים ולהעביר מסר גם דרך המודפס, מכללות לעיצוב גרפי מכשירות את המעצבים והגרפיקאים המתחילים לשלוט בכל הרבדים ולאו דווקא בנישה אחת.

שיעורי הסבר על עולם העיצוב הגרפי  מומלץ לצפייה לכל מי שרוצה להיות חלק מעולם זה

[youtube 0oEohb-PVjM]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

לימוד גרפי – אז מה לומדים במסלול מעצבים גרפיים

ללמוד מהבית אחד על אחד  מאפשר למעצבים גרפיים ללמוד בצורה אישית ונוחה תוך שמירה על איכות החיים ושילוב של עבודה ולימודים בצורה נוחה מאוד. במסגרת הלימודים תלמדו בצורה פרטית במתכונת של שיעורי גרפיקה פרטיים ללימודי תעודה ותיק עבודות כובש ופותח דלתות בכל מקום. הלימודים כוללים לימודים מעמיקים בהבנת עולם העיצוב גרפי והטמעתן בתוכנות לגרפיקה של חברת אדובי, כיום חברת אדובי נחשבת לחברה שמספקת את כל התוכנות הדיגיטליות כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין, כל תוכנה יש לה יעוד אחר בקריירת המעצבים הגרפים, כדי להביע רעיון גרפי להעברת מסרים עיצוביים תצטרכו לעבוד על התוכנות הגרפיות שהם בעצם הכלים היחידים בהם תעבדו לאחר סיום הלימודים.

לימוד גרפי – הטמעת תהליכי העיצוב בתוכנות הגרפיות מה זה אומר בכלל?

ללמוד מהבית אחד על אחד – כיום כל רעיון או מסר חברתי כזה או אחר צריך להיות דרך אלמנטים גרפיים החל משילובי טקסט ותמונות ועד העברה של תחושות ורגשות דרך תמונות, הרי כולנו צופים באין ספור מסרים חברתיים מידי יום, ידוע שעיצוב גרפי נחשב לאחד המקצועות העתיקים ביותר בעולם עוד מתקופת ההיסטוריה והתנך השתמשו בכתוב ובאיורים מעוטרים גרפיים כדי להעביר משמעות ומסר בכתוב, הכל ממש לא השתנה רק נעשה יותר קל ועם תוכנות שמיועדות לכך, כל חברה שצריכה להעביר מסר מכירתי תצטרך מעצב גרפי שידע איזה צבעים ישרתו את המטרה וכיצד להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר. החל מבניית הלוגו ושימוש בצבעים נכונים לקהל היעד שאליו פונים ועד לכל העטיפה שהחברה החדשה תתעטף כדי לשדר יוקרה או אמינות, הטכנולוגיה שדורשת מעצבים גרפיים ליצירת העיצובים או הפלטפורמות לא עוצרת ומאפשרת עבודה קלה יותר לעומת העבר בהם מעצבים הגרפיים היו צריכים לעבוד ידנית.

לימוד גרפי תיק העבודות למה הוא חשוב ביותר בתעשיית העיצוב גרפי

כיום תעודות ממש לא מעניינות אף אחד בתעשייה בתחום, כל חברת אינטרנט או משרד פרסום יבקשו ממכם תיק עבודות מקצועי כדי לראות אם אתם יודעים להעביר מסרים חברתיים או מכירתיים בצורה נכונה ומשדרת נכון, תיק העבודות יכלול אין ספור עבודות בעיצוב גרפי כדי להראות שאתם שולטים בתוכנות הגרפיות ומבינים כיצד לעצב בצורה הנכונה ביותר לפי הרעיון, תצטרכו להראות עבודות בעיצוב עם פיזור נכון של אלמנטים בתהליכי בניית מיתוג לעסקים חדשים, עיצובי מודעות מכירתיות לקידום מכירות ושיווק, עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט ועוד. אין זה סוד שצריך למקצוע הזה יצירתיות בתקופת הלימודים אבל היצירתיות נלמדת לכל אורך מסלול הלימודים, תחילה תבנו גרפיקות לקידום מכירות ותלמדו כל הזמן מהם חוקי העיצוב הנכונים כדי לשפר את סגנונות העיצוב שלכם. כיום סגנונות עיצוב הם מרובים לכם בתקופת הלימודים תבצעו עבודות גרפיות לכל סגנונות העיצוב ולאו דווקא בסגנון עיצוב אחד כגון בניית תהליכי מיתוג גרפי.

 

[youtube RTNm3jRT6R0]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

[youtube 3PkEL0BbkfE]

לימוד גרפי אפשרויות התעסוקה – במה אפשר לעבוד בתור מעצבים גרפיים וגרפיקאים

ללמוד לאפיקים חדשים בתעסוקה כיום כבר לא צריכים להיות סגורים ונעולים רק בעבודה בתור שכירים, בתחום העיצוב גרפי הפרילנסרים הנו תחום שתופס תאוצה רבה בעשור האחרון, למיקום הגיאוגרפי בתחום העיצוב הגרפי אין בכלל משמעות, הלקוח שלכם יכול להיות באילת ואתם יכולים להיות באזור הצפון, הכל מועבר באינטרנט דרך פלטפורמות שונות, בתחום העיצוב הגרפי לא חסר עבודה היות וכיום כל חברה בעולם צריכה מעצב גרפי או גרפיקאים שיעבדו בשבילם החל מפרסומות לפייסבוק ועד עיצובי אריזה, בתי דפוס, חברות הוצאות לאור, ציורים ואיורים עסקיים, משרדי פרסום, הפקות לאירועים, חברות אופנה ועוד. בתחום העיצוב הגרפי לעולם לא תוכלו להגיד שאתם אוהבים נישה כזאת או אחרת היות שאתם לא יודעים כיצד תפתחו את יכולות העיצוב שלכם ולאיזה נישה אתם תתחברו, לדוגמה חברות אופנה שמעסיקות מעצבים גרפיים שיבצעו להם עיצובים לנישות שונות או חברת אדריכלות שתבצעו עבורם הדמיות דיגיטליות. אנו בסטודיו סול מאמינים שכבר בתקופת הלימודים תוכלו להתברג לתוך חברה כזו או אחרת כדי לתפוס ניסיון ולהעשיר לכם את תיק העבודות.

מקצוע מעצבים גרפיים מקצוע מכניס ללימודי תעודה ותיק עבודות איך זה עובד?

ללמוד אונליין אחד על אחד עם מורים פרטיים לעיצוב לתעודה מקצועית  לימודי עיצוב וגרפיקה ממוחשבת מאפשר לתלמידים ללמוד אחד על אחד ללימודי תעודה של מעצבים גרפיים וגרפיקאים, הלימודים מתקיימים עם מורים פרטיים שיאפשרו ללמוד בשעות שנוחות לכם אחד על אחד בכל התוכנות הגרפיות שנדרשות כיום בשוק העיצוב הגרפי, הלימודים מתקיימים בכל שעות היום וגם בימי שישי, במהלך השיעור המורה נמצא רק איתכם ומאפשר לכם ללמוד בצורה אישית ופרטית ללא לחץ כיתתי מה שמאפשר הטמעה של החומר בצורה יותר טובה, כמובן שלאחר השיעור שלכם תוכלו להישאר בסטודיו לתרגול חינם בכל מהלך השבוע, לימודים אישיים ידועים כלימודים האיכותיים במיוחד בתחום העיצוב הגרפי. לכל תקופת הלימודים היחס האישי הנו הדגל של הסטודיו, לכל תקופת הלימודים המורה שלכם יהיה אתכם ויתמוך בכם גם במהלך השבוע לכל שאלה, תוכלו לצפות באתר באין ספור סרטונים והסברים על עולם העיצוב הגרפי וכיצד להשתלב בצורה מהירה.

 

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

לדתיים חרדים עיצוב גרפי לימודים

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/