לימוד גרפיקה ממוחשבת צעד אחר צעד

בחורה עם מחשב נייד

לימוד גרפיקה ממוחשבת  צעד אחר צעד

לימוד גרפיקה ממוחשבת  צעד אחר צעד- ללימודי עיצוב גרפי יש כמה מטרות כשאחת המרכזיות בהן היא לפתח חשיבה גרפית. על מנת שתלמידים המעוניינים להיות מעצבים גרפיים יגיעו למצב בו כל ידעו איך לעשות כל פרוייקט בדרך מדהימה ומענינת, הם יצטרכו ללמוד את תחום העיצוב הגרפי במסגרת לימודית. החומר לא קל, אבל הוא בהחלט מהנה ומספק כמו גם מרתק.

לימוד גרפיקה ממוחשבת  צעד אחר צעד – העברת מסר

אז מה זה עיצוב גרפי בשתי מילים? העברת מסר בדרכים יצירתיות ויזואליות. כשהצופה מתמקד במסר העין שלו תופסת גם את המידע, הכתוב בשטח הקטן יותר, כמו לדוגמא: שם העסק, כתובת ומספרי טלפון. בראש ובראשונה מדובר במסר חד ומעניין שתופס את העין, והוא יכול לתפוס שני שליש מהדף. המסר צריך להיות מעוצב, ולהיראות טוב, תשתדלו להשתמש בכל הכלים שלימדו אתכם כשאתם במסגרת לימודים לעיצוב גרפי, בייחוד עם תוכנת הפוטושופ המיועדת לעיבוד תמונות והחלת מניפולציות מרובות עליהן, צריך כמובן לדעת לעשות שימוש באפקטים שונים לשם כך

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

 

לימוד גרפיקה ממוחשבת  צעד אחר צעד ללמוד את התוכנות הגרפיות

פוטושופ היא אחת התוכנות המרכזיות אותן תלמדו. בתחילה תלמדו את הכלים הבסיסיים ביותר, ממשק התוכנה, כלי המברשת, כלי הבחירה, כלי הגראדיאנט, כלי המחק והעט, שמאפשרת לכם בדיוק מירבי להוציא דמויות ואובייקטים מתמונות ולהטמיע אותן במקום אחר או על רקע אחר. בהמשך לימודיכם בתחום העיצוב הגרפי, הלימודים ילכו ויהיו יותר קשים ומורכבים;אתם תלמדו על איך לעבוד עם מסכות, מטושטשות שיאפשרו לכם לשלוט בתמונה ולהזיז אותה או שתוכלו להזיז רק את המסיכה, להכפיל אותה ולהחיל את האפקט של המסיכה גם על שכבות ותמונות אחרות שתעשו בהן שימוש.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

[youtube OSSerYcUuic]

חשיבה גרפית + שימוש בתוכנות

חשוב כמובן לדעת לעשות שימוש בכלים השונים אך חשוב לא פחות לפתח חשיבה גרפית קודם יבואו הכלים הבסיסיים ויותר מאוחר הכלים המתקדמים יותר, איתם תוכלו לעצב בחכמה וליישם רעיונות. עוד דבר שכדאי לזכורעקרונות העיצוב וקומפוזיציה נכונה. לא חובה לדאוג שיש שליש של מידע ושני שליש של מסר;ניתן גם להיפךשליש של מסר ושני שליש של מידע. שימוש בצבע נכון מאד חשוב לדעת ולכן תלמדו גם את תורת הצבע. כך לדוגמא תוכלו להבין איזה צבע לקחת מהתמונה הקיימת ע"י כלי הפיפטה, הדוגם צבעים, ובעזרתו ליצור רקע יפה, והמסר אותו אתם רוצים להעביר לצופה יתחזק..

לא חייבים ללמוד עיצוב גרפי במכללות רגילות, ניתן ללמוד את המקצוע גם במכללות שמלמדות אן ליין דרך המחשב.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/