לימוד גרפיקה ממוחשבת למתחילים

בחורה עם מחשב נייד

לימוד גרפיקה ממוחשבת  למתחילים לימודים במכללה לעיצוב גרפי

כל חברה שמכבדת את עצמה וכל עסק שמבין מעט בשיווק יודעים שהם חייבים מעצב או מעצבת גרפיים שילוו אותם.. על מנת לשווק דבר כלשהו צריכים ראש יצירתי וידע בהעברת מסר, דבר בו המעצב הגרפי עוסק.כמו הרבה תחומים אחרים, גם מסלולי הלימוד במכללות לעיצוב גרפי משתנים ומתעדכנים במהלך השנים.חשוב מאוד כל הזמן להתקדם וללמוד דברים חדשים.

לימוד גרפיקה ממוחשבת  למתחילים אז מה לומדים?

במהלך הלימודים למדים איך לקחת פרוייקט ולפרק אותו לגורמים גורמים ולהתקדם איתו עד שמסיימים אותו, תלמדו מושגי יסוד בעיצוב ביניהם פרספקטיבה, קומפוזיציה וטיפוגרפיה, תעברו על סגנונות עיצוב שהיו מקובלים פעם לעומת אלה המקובלים היום, תבינו איך להעביר מסר דרך עיצוב ועוד. בנוסף, שיווק עצמי גם הוא חלק חשוב בלימודים, מהם סקיצות ולוגו ועוד. מעבר ללימודי התאוריה, במסגרת הלימודים במכללה לעיצוב גרפי, אתם גם תלמדו עבודה נכונה עם התוכנות הגרפיות. מכללה טובה תלמד אתכם את התוכנות המובילות היום בשוק, התוכנות המוכרות מבית חברת אדובי.

לימוד גרפיקה ממוחשבת  למתחילים תוכנת פוטושופ

[youtube yCK-I2RWBHw]

 

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 

[youtube f9I0zFHjtZI]

זו היא תוכנה גרפית מעולה שמיועדת לעיצוב ועיבוד תמונות. כאן תוכלו לשלב תמונות וטקסטים, להחיל עליהם אפקטים, לעשות תיקוני תמונה ועוד.

אילוסטרייטור
זו היא תוכנה וקטורית מצויינת לאיור דיגיטלי. זו תוכנה באמצעותה תוכלו ליצור אלמנטים גרפיים, אותם תוכלו להקטין או להגדיל מבלי לפגוע באיכותם.

אינדיזיין
זו היא תוכנה לעיצוב ועימוד ספרים וחוברות. עם תוכנה זו תוכלו לעמד טקסטים לספרים ומגזינים ולהוסיף אלמנטים גרפיים שתייבאו מהתוכנות הגרפיות.


מכללה טובה לעיצוב גרפי תלמד אתכם את כל זה ותכין אתכם לקראת היציאה אל שוק העבודה על ידי שתכוון ותעזור לכם גם בבניית תיק העבודות שלכם. יש אפשרות ללמוד גם בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי. לפרטים, היכנסו עוד היום לאתר מכללות לעיצוב גרפי אונליין.

לימוד גרפיקה ממוחשבת  למתחילים הכנת תיק עבודות והקשר למכללה בה לומדים

הדבר החשוב ביותר הוא תיק העבודות נקודה. חשוב מאוד להכין אותו כמו שצריך מכיוון שהוא זה שייצג אל מול מעסיקים פוטנציאליים או לקוחות פוטנציאליים. תחום העיצוב הגרפי הוא גדול ומכיל הרבה נושאים, ביניהם גם עיצוב לשיווק, טיפוגרפיה, אלבומים דיגיטליים ואיור ממוחשב. המעצב יבחר את הנושא בו ירצה להתמקד ויציג עבודות מתחום זה בתיק העבודות שלו. כל עבודה שתיכלל בתיק עבודות זה תהיה עבודה איכותית וברמה גבוהה. על תיק העבודות להראות מיהו המעצב, להיות שונה ומיוחד ולהבליט את כישורי המעצב. מכללה לעיצוב גרפי המכבדת את עצמה תכוון את תלמידיה ותעזור להם בבניית תיק עבודות מקצועי ומרשים ובכך היא תכין אותן לקראת יציאתם עולם העבודה.

 

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 

[youtube X2HLLr4H6cI]

 

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

 

[youtube OSSerYcUuic]

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/