לימוד גרפיקה לדפוס רוצים להשתלב בתעשיית ההדפסות בישראל? מחפשים מקצוע מבוקש?

בחורה עם מחשב נייד

רוצים להשתלב בתעשיית ההדפסות בישראל? מחפשים מקצוע מבוקש?  לימוד גרפיקה לדפוס איך השתלב בתעשיית ההדפסות בישראל

רוצים להשתלב בתעשיית ההדפסות בישראל? מחפשים מקצוע מבוקש? עולם העיצוב הוא עולם רחב, רב אפשרויות, בעל מגוון אפיקי התפתחות והעשרה; המציע למשתלבים בתחום עבודות בשפע עם אפשרויות לעבודה מהבית, אתגרים והנאה, הרפתקאות חדשות ולימוד אינסופי, גילוי של טכניקות חדשות ללא הרף והשראה מתמדת ליצירה של עבודות פרסום. לימודי גרפיקה ממוחשבת פותחים לכם את הדלת התעסוקתית לעולם התעשייה במגוון עצום של תפקידים. בין התפקידים השונים תוכלו למצוא את עצמכם מהווים עמוד תווך במשרדי פרסום, בחברות מיתוג ופרסום לעסקים בחברות דפוס, בחברות תקשורת, במחלקות פרסום של המותגים המפורסמים בעולם כולו ועוד.

הדרישות זה לתיק דוגמאות – על מנת לתת את הדרישה הטובה ביותר לחברות הזקוקות לשירותיכם, ללמוד מהבית עיצוב וגרפיקה לתעודה איך?

הדרישות זה לתיק דוגמאות – על מנת לתת את הדרישה הטובה ביותר לחברות הזקוקות לשירותיכם, יהיה עליכם להתמצא עד לרמת הטכניקות העצומות של כל אחת מתוכנות העיצוב המצויות בשימוש יומיומי. בניגוד לשנים הראשונות של השיווק וההפצה באינטרנט ובדפוס בטכניקות מתקדמות; כיום מעצבים העוסקים בדפוס והייטק צריכים להתמחות במגוון רחב של תוכנות אדובי לעיצוב, בגרסאות שונות של תוכנות אלו, במיומנויות מרובות ובפונקציות מגוונות שמציעות התוכנות.  תוכלו ללמוד קורס עיצוב גרפי   אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

ללמוד את השפה העיצובית והטרנדים ב2020 על מנת להכיר את כל הטיפים הקטנים;  לימוד גרפיקה ממוחשבת לדפוס – לפתח יחד אתכם את הדרך שלכם להצלחה מקצועית

ללמוד את השפה העיצובית והטרנדים ב2020 על מנת להכיר את כל הטיפים הקטנים; כדי ליהנות ממגוון אפשרויות תעסוקה שונות וכדי להיות מבוקשים בתחום; אין די בלימודי עיצוב גרפי באשר הם. למעשה, לימוד של התאוריה העומדת מאחורי כל תוכנה או החוקים המפעילים את התוכנה באופן תיאורטי יקשו עליכם מאד להתברג בתעשייה. מסיבה זו; אנחנו במכללה מאמינים כי התפתחות ולמידה הינם תהליכים אישיים ומקצועיים המאפיינים כל אדם באופן שונה. לפיכך, תהליך ההשכלה של כל אדם יהיה שונה.
במכללת סולו כל תלמיד או תלמידה מקבלים יחס אישי המספק מענה נרחב לצרכים האישיים, למחשבות ולתהיות, לשאלות ולרצונות שלכם. אנו כאן כדי לפתח יחד אתכם את הדרך שלכם להצלחה מקצועית בכל כיוון בו תבחרו. לשם כך, המכללה לעיצוב מעמידה לרשותכם את אנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום; אשר יקשיבו לכם ויוכלו לתת לכם את המענה המלא לכל שאלה או תהייה. כל אדם הינו יצירה מופלאה בפני עצמו. במכללה לעיצוב ותקשורת חזותית יינתנו לכם כל ההזדמנויות להגשים את עצמכם, לבטא את הכישרון והקול הייחודי שלכם ויחד נסלול את הדרך עליה חלמתם – להצלחה אישית ומקצועית בעולם הדפוס או הייטק.

בוגרי מסלול לימודים גרפיקאים שמסיימים את לימודי גרפיקה ועיצוב  במכללה לגרפיקה יוצאים עם תיק דוגמאות מרשים,  קורסים גרפיקה לדפוס לפתח קריירות מרשימות במשרדי הפרסום הגדולים

בוגרי מסלול לימודים גרפיקאים שמסיימים את לימודי גרפיקה ועיצוב  במכללה לגרפיקה יוצאים עם תיק דוגמאות מרשים, תיק דוגמאות לומדים רק גרפיקאים בעלי שנים של ניסיון בתחום, בלימודים תקבלו היכרות עם הטיפים הקטנים הכי חשובים ויכולת לבצע את האתגרים המשמעותיים ביותר. כלים אלו הופכים את הבוגרים של מכללת סולו לגרפיקאים ואנשי העיצוב המבוקשים ביותר בשוק; וכעבור זמן קצר ניתן לראות את בוגרינו משגשגים ובונים קריירות מרשימות במשרדי הפרסום הגדולים, בבתי דפוס וותיקים בישראל, בהוצאות לאור, בתי סטודיו מסחריים ובוטיקים, חברות היי טק גדולות המאיישות  גרפיקאים, חברות אנימציה בארץ ובחו"ל, בתי הפקות לטלוויזיה, לסרטים ולעולם הקולנוע ואף בעבודות מהבית עם החברות הגדולות ביותר בעולם. בוגרים של המכללה לעיצוב לעתים מאיישים את תפקידי הגרפיקאים בחברות וארגונים ונותנים שירותי עיצוב וכל זאת בלי לצאת מהבית.

אפשרויות העבודה הם רבות לכן בוגרים רבים מעדיפים לפתוח סטודיו פרטי ועסק עצמאי  – איך לפתוח עסק עצמאי לאחר הדרכה  גרפיקה ממוחשבת לדפוס – בוגרים רבים מעדיפים לפתוח סטודיו פרטי ועסק עצמאי

אפשרויות העבודה הם רבות לכן בוגרים רבים מעדיפים לפתוח סטודיו פרטי ועסק עצמאי  מציעים שירותים כגרפיקאים בתחומים שונים כגון דפוס, אינטרנט, טלוויזיה ועוד. מאחר ומדובר באחד התחומים החמים ביותר בשוק העולמי כיום, גרפיקאים בעלי תעודת מקצוע  מבוקשים תמיד ברחבי העולם. אנחנו במכללה לעיצוב נשמח ללכת אתכם בדרך לכיבוש העולם וסלילת הדרך  המקצועית בעולם העיצוב!

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/