לימוד גרפיקה באזור הכרמל

בחורה עם מחשב נייד

לימוד גרפיקה באזור הכרמל

לימוד בהדרכה אישית יחס אישי מביאים לתוצאות מעולות  כל מה שרציתם לדעת על תחום העיצוב גרפי וגרפיקה דיגיטלית, תקבלו במאמר זה הכולל שיעורי הסברים ומידע  מאוד חשוב על עולם העיצוב לימוד גרפיקה באזור הכרמל יש לא מעט אנשים שרוצים ללמוד גרפיקה, אך הנסיעה כל פעם ללימודים היא זו שמרתיעה אותם. קרה לכם? כיום בעידן האינטרנט, לימודים מהבית הם בהחלט אופציה מצוינת; היום ניתן ללמוד גרפיקה גם בבית ספר לעיצוב גרפי און ליין בשיטת אחד על אחד.

לימוד גרפיקה באזור הכרמל אז מה למדים בעיצוב גרפי? ללמוד לבצע בעצמך גרפיקות במחשב

ללמוד לעבוד בצורה מקצועית עם תוכנות גרפיות וליישם את חוקי העיצוב – להיות מעצבים גרפיים מקצוענים בתחום תוכלו ללמוד את התוכנות הרלוונטיות ללא כל בעיה בלימודים אחד על אחד עם מורה פרטי. התוכנות הינן: פוטושופ, תוכנה לעיבוד ועיצוב תמונות, היא תוכנה מורכבת, אותה צריך ללמוד לעומק על מנת לדעת איך לעבוד איתה בצורה מקצועית; יש את אילוסטרייטור שניתן לעשות עמה המון דברים. תוכנה זו עובדת על יצירת ציורים ואלמנטים חזותיים בצורה וקטורית ומאפשרת שינוי גודל האלמנטים ללא כל פגיעה באיכות ההדפסה, דבר השונה מהעבודה עם תוכנת הפוטושופ, העובדת על פיקסלים וכל שינוי בגודל התמונה עלול לגרום לעיוות בעת ההדפסה. אילוסטרייטור גם מצוינת עבור לוגואים מאחר ולוגו צריך להיות מותאם לפלטפורמות שונות ולמוצרי דפוס רבים, כגון: כרטיסי ביקור, ניירמכתבים, אתרי אינטרנט, אפליקציות וכו', וחשוב מאוד שתוכלו שהלוגו שתיצרו יהיה גמיש ויתאים לכל הפלטפורמות הללו, ואילוסטרייטור היא זו שמאפשרת זאת.

[youtube RTNm3jRT6R0]

[youtube 3PkEL0BbkfE]

[youtube 0oEohb-PVjM]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

לדתיים חרדים עיצוב גרפי לימודים

לימוד גרפיקה באזור הכרמל קצת על אינדיזיין

לימוד בהדרכה אישית יחס אישי מביאים לתוצאות מעולות  לימודים אישיים ופרטיים מהבית עם מורה שמחובר אליך למחשב אחד על אחד לימודי תעודה על אינדיזיין שמעתם? קטלוגים ועלונים הם רק חלק ממה שניתן לעשות איתה. זוהי אינה תוכנה גרפית אך היא בהחלט נעזרת בשאר התוכנות הגרפיות כל מנת ליצור את המוצר שרציתם. היא מאפשרת לעמד כל ספר או קטלוג, שתתבקשו לעמד, ועושה זאת בדרך חכמה קלה ויעילה. תגלו שבתחום לימודי עיצוב גרפי מאד חשוב לפתח חשיבה גרפית ולא רק ללמוד תוכנות גרפיות. בנייה של אתרי אינטרנט הם גם חלק מהלימודים, בהם תלמדו את שפת ה html,וה– css, תוכלו לשלב עבודה של פוטושופ ואינדיזיין למטרות שונות. כדאי להוסיף לתיק העבודות שלכם כל עבודה טובה ומוצלחת, שתעשו בזמן הלימודים ואחריו (גם עבודות לבני משפחה או חברים). זהו כרטיס הביקור שלכם למעסיקים פוטנציאליים וכך יוכלו לבחון אם אתם מתאימים כמעצבים הגרפיים אלו שיעשו בשבילם את העבודה הבאה.

רשת האינטרנט מאפשרת לנו לעשות לא מעט דברים. לימוד בהדרכה אישית יחס אישי מביאים לתוצאות מעולות 

 

 

 

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/