לימוד גרפיקאי

בחורה עם מחשב נייד

לימוד גרפיקאי

יש לא מעט מכללות ומוסדות לימוד אחרים שמציעים היום לימודים של עיצוב גרפי לדבריהם ברמה גבוהה, אבל לא תמיד אפשר לדעת איזו מכללה היא איכותית ובאמת מלמדת כמו שצריך ואיזו מכללה ממש לא, ובחלק מהמקרים, אולי היא מלמדת אפילו חומר לא רלוונטי לא מתאים למה שעובד כרגע בתעשיית העיצוב הגרפי, כמו לימוד תוכנת שכבר לא עובדים איתם, כמו פריהאנד, קורל דרו, גרסאות של תוכנות גרפיות שכבר לא עובדים איתן היום כמו פוטושופ cs3 והיום עובדים עם cs6, בדקו מה כל אחת מציעה לפני שאתם סוגרים עם אחת מהן

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 

לימוד גרפיקאי איך מוצאים את המכללה האיכותית ביותר?

זה מתחי עם המראה של אתר האינטרנט של המכללה שחייב להיות מעוצב ולייצג את מה ומי שהיא, הרי מדובר במכללה לעיצוב גרפי וזה רק יתרום לתדמיתה יותר אם תדאג להציג אתר מעוצב יפה, זה גם יצביע על יכולות וראייה מחשבתית וגרפית טובה. אם תרצו תוכלו להיכנס לתוכנית הלימודים של המכללה, בד"כ מופיעה בתור קישור בולט, ובתוכנית הלימודים תוכלו לראות מה בדיוק מלמדים, אילו נושאים וכמובן באילו תוכנות מדובר, בד"כ נהוג לפרט גם כמה שעות סימסטריאליות ייקח כל נושא, אבל יש מכללות שלא מפרטות את זה, תבדקו עם היועצות במכללות על כך.

[youtube f9I0zFHjtZI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 

לימוד גרפיקאי לראות את הבוגרים

הבוגרים ומה שהם עושים היום עם הלימודים שלהם יכולים להיות אינדיקציה מצויינת, מכללות רבות נוהגות לערוך ערב פתוח שמזמין תלמידים פוטנציאליים לבוא ולהתרשם מהמכללה ומהנושאים שהיא מציעה ללמד, יש מכללות שנותנות הנחות קטנות על הקורסים בלימודים למקרה שהגעתם לערב הפתוח, מומלץ לשאול את התלמידים הבוגרים לגבי הרמה במכללה, היקף העברת השיעורים, מתן ידע ואפשרות תרגול עד לבקיאות מרבית בתוכנות עצמן ולמידה של מושגים רבים מעולם העיצוב הגרפי וכל שאר החומר הנלמד.

לימוד גרפיקאי שביעות רצון התלמידים

עם הבוגרים תוכלו ללמוד יותר על החסרונות ועל היתרונות של המכללה, הרמה לא מתאימה, מקבלים כל תלמיד, התכנים לא מספיק מעודכנים, אין עזרה במציאת עבודה בתחום ואם תלמידים מפספסים חומר אין כל כך תמיכה בהם. יש גם לא מעט מכללות און ליין שכדאי לבדוק עליהן.

 

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

[youtube OSSerYcUuic]

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/