לימודי עיצוב גרפי לימודי בוקר

בחורה עם מחשב נייד

לימודי עיצוב גרפי לימודי בוקר

לימודי עיצוב גרפי לימודי בוקר – עיצוב גרפי הוא לא מקצוע שניתן ללמוד "בערך" אלא חייבים ללמוד ברצינות ולעומק, נכון שזו לא בעיה ללמוד פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין לבד, אבל הבעיה היא איך תדעו אם המדריכים שפעלתם לפיהם נכונים, טובים, איך תדעו עם העיצובים שעשיתם, שהם דבר ראשון לא עיצובים כי לא אתם חשבתם על הרעיון שלהם, זה יותר לכיוון ביצוע, ולא ממש יכולתם ללמוד מהביצוע הרבה, אומנם תרגלתם על התוכנה וראיתם כל כלי מה עושה וכל אפקט מה מעולל לתמונה, אבל אם לא יהיה מישהו מקצועי שיעבור על מה שאתם עושים לא תלמדו כלום.

לימודי עיצוב גרפי לימודי בוקר אז מה לומדים?

דמיינו לעצמכם שאתם צריכים תמונות מהמרצה אך הוא לא מביא לכם אותן, הוא אמר לכם באילו פונטים להשתמש או באילו צבעים, אלא אם הוא מבקש מכם לחשוב על כל הדברים הללו לבד, אתם המעצבים, אתם המתכננים, נכון זה יראה בהתחלה די מוזר ואפילו קצת מפחיד, אבל אתם תלמידים והוא המורה ובזמן לימודים זה המקום לטעות, לא להבין לשאול שאלות, כשתצליחו להכניס רגל לתוך התעשייה, אי אפשר לטעות בכלל, אין כל כך מקום לשאול שאלות רבות במיוחד אם אתם רוצים להיכנס לנעליו הגדולות של מעצב גרפי, מדובר בתעשייה תחרותית ביותר, מקצועית ביותר, שאם אתם לא טובים ולא מתבלטים מספיק, אולי עדיף לכם לשבת יותר באזור הביצועיסטי כגרפיקאים להשתפשף קצת בתחום, ללמוד קצת יותר ולדעת הרבה יותר.

לימודי עיצוב גרפי לימודי בוקר העיקר הוא העבודות

שלא כמו במצועות אחרים לא צריך להביא תעודות, למעסיקים לא ממש איכפת איפה למדת או איזה תעודה יש לך ביד להציג, חשוב להם מה אתה יודע לעשות, מה הניסיון שלך, חשוב להם לראות את תיק העבודות שלך וזה דבר חשוב מאוד שילמדו אותך לעשות במהלך לימודיך, עם כל תרגיל ותרגיל שתעשה אתה תתחיל גם לקבל תרגילים יותר מורכבים לבית, שבהם תתחיל להפעיל יותר את הראש, להבין יותר תהליכים גרפיים, כמו עיצוב לוגואים, עלונים, איורים דיגיטליים, כרטיסי ביקור וכו'. ועבודות טובות המורה יורה לך כן להכניס לתיק עבודות ועבודות לא טובות, יורה לך לא להכניס אותן, תיק עבודות מראה את היכולות שלך לשלוט בכלים הגרפיים ולעשות עיצובים גרפיים. יש מכללות שונות שמלמדות דרך הרשת בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי כשכל אחד בביתו.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/