לימודי עיצוב גרפי באנגלית

בחורה עם מחשב נייד

לימודי עיצוב גרפי באנגלית

מחפשים ללמוד עיצוב גרפי בשפה האנגלית הגעתם למקום הנכון!! אם אתם מתלבטים מה ללכת וללמוד תעצרו רגע. עיצוב גרפי יכול להתאים לכם ויכול להיות מקור פרנסה מעולה בשבילכם וכדאי לכם לשקול את התחום ברצינות. במסגרת לימודי הגרפיקה, במסלול עיצוב גרפי, תלמדו איך לעבוד נכון עם התוכנות הגרפיות המובילות בשוק ותפתחו טכניקות שונות לעבודה טובה ויעילה. אתם תלמדו כיצד לתכנן פרוייקט, איך לקלוע אל קהל היעד שלכם וכיצד להעביר אליו את המסר דרך העיצוב בדרך הטובה ביותר. המעצב הגרפי מעביר מסר מהלקוח אל קהל היעד תוך מניפולציית אלמנטים גרפיים כמו לוגואים. עיצוב גרפי משמש ליצירת תדמית לעסק ולשיווק שלו ואין עסק שלא צריך חומרים ויזואליים לפרסום. במהלך הלימודים אתם תלמדו לעצב שלטי חוצות, כרטיסי ביקור, ניירת משרדית, לוגואים, קטלוגים מקצועיים ואפילו ספרים. רוב המעצבים הגרפיים של היום למדו או בבית ספר פרטי או במכללה ללימודי גרפיקה במסלול שארך בין תשעה חודשים לשנתיים. רבים מהם היום לומדים בבתי ספר, המציעים שיעורים פרטיים מהבית דרך האינטרנט על ידי מורה מקצועי ומומחה. זו שיטה שהולכת והופכת לפופולארית בעיקר בגלל הנוחות שבה.

פרסום סולובלימודים אונליין אפשר ללמוד כל מקצוע בשפה האנגלית מה ניתן ללמוד במסגרת לימודי עיצוב גרפי?

אם בחרתם בלימודי און ליין בחרתם בכיוון הנכון. אין לימודים נוחים מאלו ובעיקר כשלא צריך להפסיד עבודה. תכנית לימודי גרפיקה אונליין, מציעה בין השאר גם מסלול עיצוב גרפי ללימודי תעודה. במהלך מסלול זה בבית ספר ללימודי גרפיקה אונליין, תלמדו כל תוכנה ותוכנה בנפרד, ולאחר מכן תשלבו בין התוכנות ותתרגלו את העבודה. התוכנה הראשונה שתלמדו היא תוכנת פוטושופ. זוהי התוכנה הגרפית המובילה כיום בשוק ובה תלמדו לעצב ולערוך תמונות, לשלב טקסטים וליצור אפקטים מיוחדים. בתוכנה זו תוכלו לעצב פוסטרים פרסומיים כמו גם הזמנות למיניהן, מדבקות, עיצובי תמונות לחולצות מודפסות וכרטיסי ברכה. את תוכנת הפוטושופ, כמו את שאר תוכנות העיצוב, תלמדו במסגרת לימודי גרפיקה אונליין בשיעורים פרטיים באמצעות תוכנה שתאפשר למורה לשלוט במחשב ובעכבר שלכם ולהדגים לכם את העבודה. בכל שיעור תקבלו הסבר מפורט ומקצועי לגבי יישומי התוכנה, תתרגלו את העבודה עם המורה ותקבלו מטלות עליהן תעברו עם המורה בתחילת השיעור הבא.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

לימודים באנגלית של תוכנות הגרפיקה שיילמדו

%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%a4%d7%99%d7%99%d7%a1%d7%91%d7%95%d7%a72

לב ליבם של לימודי העיצוב הגרפי הם לימודי התוכנות בהן נעשה שימוש במהלך העבודה כמעצבים. תוכנות נוספות שתלמדו הן תוכנת האילוסטרייטור, תוכנה וקטורית, המיועדת לשרטוט ואיור דיגיטלי ותוכנת האינדיזיין, המיועדת לעיצוב ועימוד ספרים ומאפשרת לייבא אליה גם אלמנטים גרפיים מתוכנות הפוטושופ והאילוסטרייטור. אם תרצו ללמוד בניית אתרים תצטרכו כמובן גם ללמוד את תוכנת דרימוויבר בשביל לעשות בה שימוש

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

לימודי תעודה מעצבים גרפיים תיק עבודות איכותי – הבסיס להצלחה.

 

לכולנו יש תעודת זהות שאומרת מי אנחנו, בני כמה אנחנו, מי הורים שלנו ועוד המון פרטים. בעיצוב גרפי תיק העבודות הוא תעודת הזהות והוא אומר עלינו ועל היכולות שלנו הכל. כל גרפיקאי ומעצב גרפי צריך כרטיס ביקור. משהו שיציג אותו בפני הלקוח או המעסיק העתידי וישאיר רושם טוב על מנת שהנ"ל ירצה להעסיקו. תיק עבודות מקצועי של המעצב, המציג את יכולתו, סגנון העיצוב שלו ומיומנויותיו בתחום יהווה כרטיס ביקור מאד יעיל. הלקוח העתידי יוכל ללמוד על רמת העבודה של המעצב והסגנון העיצובי שלו דרך הדוגמאות, וכך להחליט אם הוא מתאים לעבודה. את תיק העבודות תבנו יחד עם המורה ותבחרו את העבודות הטובות ביותר שלכם על מנת שתוכלו להציג אותן ללקוחות שלכם.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/