לימודי גרפיקה קריות חיפה

בחורה עם מחשב נייד

לימודי גרפיקה קריות חיפה

כל מה שרציתם לדעת על תחום העיצוב גרפי וגרפיקה דיגיטלית, תקבלו במאמר זה הכולל שיעורי הסברים ומידע  מאוד חשוב על עולם העיצוב מחפשים לימודים עיצוב גרפי  האם צריך לדעת לעצב כדי שתוכלו לעבוד בעבודות הגרפיקה? אמממ, לא תמיד, אפשר גם רק לדעת קצת מושגים וללמוד בעיקר את התוכנות ולהיות בקיא בהן ולדעת לעבוד איתן, אומנם לא תהפכו למעצבים גרפים כך, אבל כן תוכלו להיות גרפיקאים, ולבצע מה שיבקש מכם המעצב הגרפי עצמו, בלימודי הגרפיקה שלכם, יידאגו ללמד אותכם להכיר את התוכנות הגרפיות השונות וגם לעבוד עם תוכנות עימוד כמו אינדיזין

לימודי גרפיקה קריות חיפה ללמוד להיות מעצב גרפי  

לימודים אישיים ופרטיים מהבית עם מורה שמחובר אליך למחשב אחד על אחד לימודי תעודה התוכנה הגרפית העיקרית היא תוכנת הפוטושופ הכול כך פופולארית שמשמשת בעיקר לעיצוב ועיבוד תמונה, כל תמונה שרציתם לעשות עליה מניפולציות גרפיות או אפילו לעשות תיקונים תוכלו לעשות זאת בקלות עם לימודי הפוטושופ שלכם, כשתלמדו לעבוד עם התוכנה הגרפית המדהימה פוטושופ, ידאגו להכיר לכם את הממשק של התוכנה ותכירו גם את הכלים השונים שיש בתוכנה ותלמדו מה עושה כל כלי וכלי לתמונה ואיך הוא משנה אותה, תוכלו גם להוסיף טקסט לתמונה שתעצבו, הטקסט מורכב ממגוון של פונטים שיש בתוכנה שכל פונט יכול להעביר אווירה אחרת לגבי היצירה שעליו הוא מוטבע. ישנה עוד אפשרות לבצע שילוב של תמונות שונות בדרך חכמה ואסתטית שע"י טשטוש הקצוות של התמונה הקודמת ניתן לבצע שילוב בין 2 התמונות שייראה ממש טבעי בעיצוב שלום.

[youtube RTNm3jRT6R0]

[youtube 3PkEL0BbkfE]

[youtube 0oEohb-PVjM]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

לדתיים חרדים עיצוב גרפי לימודים

לימודי גרפיקה קריות חיפה  הגרפיקאי ילמד לצרוב תמונות גרפיות

לימוד בהדרכה אישית יחס אישי מביאים לתוצאות מעולות  הגרפיקאי ילמד לצרוב תמונות גרפיות, נגיד יש לכם תמונה של ילד על רקע גן שעשועים והייתם רק רוצים את הילד בלי הנוף, לצורך הזה תלמדו לצרוב את התמונה, יש עוד אפשרויות רבות של צריבה, למשל ניתן עם כלי העט לצרוב את התמונה ואפשר גם עם כלי הלאסו מגנט שברגע שעוברים על הקווים של הדמות המגנט עטקב אחרי הצבעים ומקיף את הדמות בהתאם, כשתסיימו תחתכו את מה שנשאר מהתמונה ותדביקו על כל רקע אחר שתרצו לימודים אישיים ופרטיים מהבית עם מורה שמחובר אליך למחשב אחד על אחד לימודי תעודה.

לימודי גרפיקה קריות חיפה  תוכלו לשלוט על הרקע ועל הדמות שצרבתם

ללמוד לעבוד בצורה מקצועית עם תוכנות גרפיות וליישם את חוקי העיצוב – להיות מעצבים גרפיים מקצוענים בתחום אז מה יהיה בהמשך הלימודים? בהמשך לימודיכם, תגלו שאפשר גם ליצור מברשות משלכם כדי שיהיו רקעים מעניינים וקלים לביצוע, תוכלו גם ליצור מעין תבניות עיצוביות כך שבכל מקום שתבחרו שיהיו לו רקע מיוחד תוכלו לסמן את השטח ולהטיל את התבנית החדשה ברקע וכך גם תוכלו לשלוט על הרקע ועל הדמות שצרבתם ותוכלו לשים אותה היכן שתרצו בעבודות הפוטושופ שלכם, נטמעת בסביבה חדשה ומעניינת הרבה יותר מרקע הנוף שממנו צרבתם אותה, אז תגידו, מה דעתכם על אבני בזלת מוקפות לבה, או ארמון המלך המצויר בצורה מדהימה כל כך? ישנם אלפי שימושים לכך, תוכלו לברר רבות לגבי נושא העיצוב הגרפי גם באמצעות מכללות שמעבירות לימודים בנושא זה דרך האינטרנט ע"י מורה מקצועי ומומחה שמלמד בשיטת אחד על אחד.

 

 

 

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/