לימודי גרפיקה ללא תעודת בגרות

בחורה עם מחשב נייד

לימודי גרפיקה ללא תעודת בגרות

 

כשתלמדו עיצוב גרפי במכללה או בכל מקום אחר קודם כל תבינו איזה ביטוי בחיים שלנו מקבל העיצוב עצמו (איורים, קטלוגים, ניירת משרדית, תמונות מעובדות ועוד); בנוסף תלמדו גם לפתח את החשיבה הגרפית שלכם שתעזור לכם בתכנון נכון של הפרוייקטים. עוד תלמדו, כיצד לכוון לקהל הצופים, איך להעביר את המסר דרך העיצוב וכיצד להשתמש נכון בצבעים, על מנת להעביר לקהל היעד את התחושה שהעיצוב אמור לתתעיצוב מרשים מעביר מסר חד משמעי.

 

עבודה עם התוכנות הגרפיות

 

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב בקרו אותנו באתר וצפו איך תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית 

מעצבים איכותיים קודם כל לומדים לעבוד עם התוכנות הגרפיות אתם תלמדו כל תוכנה על כל כליה, תתרגלו ותכינו עבודות עד שתשלטו בהן היטבבמסגרת הלימודים תקבלו הרבה שיעורי בית, אשר יפתחו את מיומנות העבודה שלכם עד שתעבדו בצורה הנכונה וביעילות המירבית.

צריך כמובן לתרגל לא מעט בכדי הצליח

 

לימודי גרפיקה ללא תעודת בגרות ומה בקשר לתוכנות?

חשיבה גרפית היא הדבר הראשון שלומדים, להבין מה עומד מאחורי עיצובים, תלמדו את חוקי היסוד של העיצוב, ולאחר מכן תלמדו שלוש תוכנות גרפיות מבית אדוביתוכנות הכוללות את כל הכלים להם תזדקקו בעבודתכם; עיצוב ועריכת תמונות, הוספת אפקטים שונים וטקסט ייעשו בתוכנת הפוטושופ המפורסמת, איור דיגיטלי ויצירת לוגואים ייעשו באילוסטרייטור, שהיא תוכנה וקטורית מצויינתועימוד טקסטים ואלמנטים גרפים בספרים וקטלוגים ייעשו בתוכנת ההוצאה לאור, האינדיזיין. קודם כל תלמדו איך לעבוד עם כל תוכנה ותוכנה ורק לאחר מכן תלמדו איך לשלב ביניהן

 

איך לומדים?

רוב המכללות בישראל מלמדות בשיטה המסורתית שהיא לימוד בכיתה עם קבוצת תלמידים. מכללות אחרות מלמדותם בשיטות מקוונות, כשהלימודים נעשים דרך האינטרנט. שיטות הלימוד המקוונות מתחלקות כיום לשתיים: שיטת לימוד עצמית, כשהחומר ניתן לתלמיד על ידי המכללה ויש לו גישה לצ'אט אונליין, בו המורה יימצא למקרה שתלמידים נקלעו לבעיות וזקוקים לעזרה; ושיטת "אחד על אחד",לימוד דרך שיעורים פרטיים באינטרנט. בשיטה זו התלמיד יעבוד מול מורה מנוסה ומקצועי דרך תוכנה מיוחדת שתאפשר למורה לשלוט במחשב של התלמיד, על מנת להדגים את החומר ולעקוב אחרי תרגול התלמיד. כל מה שצריך בשיטה זו הוא מחשב וחיבור לאינטרנט וזהו. צרו קשר עם מכללה לעיצוב גרפי אונליין, בשביל לדעת יותר.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/