לימודי גרפיקה דיגיטלי

בחורה עם מחשב נייד

לימודי גרפיקה דיגיטלי

כל מה שרציתם לדעת על תחום העיצוב גרפי וגרפיקה דיגיטלית, תקבלו במאמר זה הכולל שיעורי הסברים ומידע  מאוד חשוב על עולם העיצוב אם אתם מתלבטים מה ללמוד עיצוב גרפי יכול להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. תחום מעניין, מרתק ועם אין סוף עבודה. תחום העיצוב הגרפי נמצא בתאוצה. תחום זה כולל אך אינו מוגבל לעיצוב פונטים למחשב, עיצוב אתרי אינטרנט ובאנרים, עיצובים לחולצות, כרטיסי ביקור, עיבוד וריטוש תמונה . כיום נושא המיתוג העסקי, יצירת לוגואים וכרטיסי הביקור, מאד מודגש ולעיתים קרובות קובע את עתידו של עסק. על נושא זה אחראי המעצב הגרפי.
המעצב גרפי צריך לראות את העולם סביבו ולקבל השראה מעיצובים של חברות גדולות. מעצב הגרפי בימינו לא חייב להיות בעל כשרון בציור, אך על מנת לעבוד בתחום, הוא צריך לשלוט בתוכנות איתן הוא עובד. כיום התוכנות הגרפיות מבית אדובי((Adobe: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין הן התוכנות המובילות בשוק. תוכנות אלה מאפשרות לאייר, לעצב אלבומים, ליצור ולעמד קטלוגים ולעשות עוד המון דברים אחרים.

לימודי גרפיקה דיגיטלי מהם לימודי עיצוב גרפי?

לימודים אישיים ופרטיים מהבית עם מורה שמחובר אליך למחשב אחד על אחד לימודי תעודה אם חשבתם ללכת וללמוד עיצוב גרפי הנה כמה דברים שכדאי לכם לדעת על מה לומדים במסגר הלימודים. במסגרת לימודי עיצוב גרפי ילמדו אתכם לפתח את החשיבה הגרפית שלכם, ילמדו אתכם לעבוד עם תוכנות גרפיות מהמובילות בשוק של היום ובאמצעותן תיצרו עיצובים מקוריים ויפים משלכם. הטאצ' הייחודי שלכם יהיה סימן ההיכר שלכם. במהלך הלימודים אתם תלמדו מושגים חשובים מעולם העיצוב הגרפי, כמו: קומפוזיציה נכונה (תלמדו למקם כל אלמנט ביחס לטקסט או לתמונה ואיך להעביר המסר בצורה נכונה), תורת הצבע (צבעים, גוונים ומשמעותם), טיפוגרפיה (תורת האותסוגי אותיות, פונטים, מה הם מייצגים ואילו מסרים ניתן להעביר איתם).

לימודי גרפיקה דיגיטלי תוכנות הגרפיקה

[youtube RTNm3jRT6R0]

[youtube 3PkEL0BbkfE]

[youtube 0oEohb-PVjM]

צרו קשר עכשיו וקבלו מידע נוסף אודות הלימודים

לדתיים חרדים עיצוב גרפי לימודים

ללמוד לעבוד בצורה מקצועית עם תוכנות גרפיות וליישם את חוקי העיצוב – להיות מעצבים גרפיים מקצוענים בתחום החומר העיוני הינו חשוב אך חשוב יותר להכיר את התוכנות הרלוונטיות. תלמדו לעבוד נכון עם התוכנות מבית אדובי: פוטושופ, שהיא תוכנה מצויינת לעיצוב ועיבוד תמונות, בה ניתן לעבוד עם תמונות ואפקטים רבים; אילוסטרייטור, שהיא תוכנה ווקטורית בה כל אלמנט שתציירו יהיה ווקטורי ולכן תוכלו לשנות את גודלו כאוות נפשכם מבלי לפגוע באיכות ההדפסה (תוכנה מצויינת ליצירת לוגואים) מה שאומר שתוכלו להדפיס בכל גודל שתרצו אינדיזיין, שהיא תוכנה לעימוד ובה ניתן ליצור חוברות, קטלוגים ואפילו ספרים. בתוכנה זו ניתן לעמד טקסטים בטורים, לשלב תמונות וקבצים עם אפקטים שנייבא מהתוכנות הגרפיות, אילוסטרייטור ופוטושופ, להחליט על מספור הדפים ועוד.

לימודי גרפיקה דיגיטלי ללמוד בניית אתרים

לימוד בהדרכה אישית יחס אישי מביאים לתוצאות מעולות  מרכיב חשוב מעבודתו של המעצב הגרפי היא בניית אתרים. בעולם בו יש כל כך הרבה אתרים המצב יהיה גם מלא בעבודה. בסיום הלימודים תיצרו תיק עבודות מקצועי אותו תוכלו להראות ללקוחות ומעסיקים פוטנציאלים. תיק עבודות זה יהיה כרטיס הביקור שלכם בעולם העיצוב הגרפי, תיק אותו תוכלו להציג לכל דורש.

 

 

 

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/