לימודי גרפיקה בשפה אנגלית

בחורה עם מחשב נייד

לימודי גרפיקה בשפה אנגלית

יש לא מעט מכללות בהן ניתן ללמוד ולפתח את החשיבה הגרפית ואת היכולות הרבות. מכללות אלה יתאימו עצמן לדרישות שוק העבודה ויקנו לתלמידים מיומנויות עבודה בתוכנות הגרפיות המובילות של היום. כל מכללה ממקדת את תכנית הלימודים שלה בצרכי השוק ועל פי יסודות ועקרונות בסיס מעולם העיצוב. כל אחד ואחת מכם יכולים ללמוד עיצוב גרפי כמקצוע, ואתם לא חייבים ניסיון קודם.

לימודי גרפיקה בשפה אנגלית אז מה לומדים?

קודם כל עליכם לדעת שתצטרכו לתרגל לא מעט ואתם צריכים להתכונן לזה, על מנת שתוכלו להתקדם ולהצליח. במהלך לימודיכם תלמדו ליצור לוגואים, כרטיסי ביקור, איורים ממוחשבים, עיצובי פוסטרים כריכות ספרים וכו'. הלימודים לא יהיו קלים ולפעמים תרגישו תחת לחץ העבודות שתקבלו מדי שבוע, אך ככל שתתרגלו, כך יהיה לכם קל יותר בהמשך.

 

[youtube yCK-I2RWBHw]

 

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

 

 

 

לימודי גרפיקה בשפה אנגלית ללמוד את התוכנות הגרפיות

כמובן שתצטרכו להכיר ולדעת את התוכנות הגרפיות הרלוונטיות בהן משתמשים כיום מעצבים גרפיים לצרכי עבודתם. תוכנות עדכניות מבית אדובי: תוכנה מדהימה לעיצוב, עיבוד ועריכת תמונות, תוכנת הפוטושופ, תוכנה שעובדת על וקטורים ומיועדת לאיור דיגיטלי, תוכנת האילוסטרייטור, ואף תוכנה מקצועית לצרכי עימוד ספרים וחוברות, תוכנת האינדיזיין. עם תוכנות אלה אתם תעבדו בצורה שוטפת ועל כן תלמדו אותן בצורה מקיפה, אך לא רק איך לעבוד מבחינה מעשית. לימודי התאוריה חשובים באותה מידה ועל כן במכללה לעיצוב גרפי תלמדו גם את יסודות העיצוב ומושגים חשובים מן התחום כמו גם פיתוח ההבנה של הרעיונות העומדים מאחורי העיצובים ואיך מעבירים את המסר שרוצים להעביר כמו שצריך.

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

[youtube OSSerYcUuic]

לימודי גרפיקה בשפה אנגלית מכללות שונות, לימודים שונים.


יש לא מעט מכללות ובתי ספר בהם ניתן ללמוד את המקצוע. ניתן לבחור בין מסלולי העיצוב לתואר ראשון במכללות אקדמיות, בהם הלימודים אורכים כ 3-4 שנים לבין לימודי עיצוב גרפי במסגרת קורסים מקצועיים במכללות ובבתי ספר מקצועיים המצויים במרכזי הערים. במכללות מעין אלה תוכלו ללמוד במסלול לימודי תעודה מקצועיים האורכים בין תשעה חודשים לשנתיים או להשתתף בקורסי ההכשרה השונים, שאורכים בין שלושה חודשים לשנה; יש גם אפשרות ללמוד דרך האינטרנט, בשיטת השיעור הפרטי על ידי מורה מקצועי ומעולה. שיטה זו נקראת שיטת "אחד על אחד" ועל מנת ללמוד בה, יצטרך התלמיד מחשב עם חיבור לאינטרנט, תוכנות עיצוב, אזניות ומיקרופון. כמובן שלומדים מהבית ולא משום מקום אחר.

[youtube f9I0zFHjtZI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/