לימודים עיצוב גרפי גוש דן

בחורה עם מחשב נייד

לימודים עיצוב גרפי גוש דן

גוש דן הוא אזור מעולה לגור בו ואזור מעולה ללמוד בו בכלל ובפרט עיצוב גרפי, תוכלו ללמוד את כל הנושא של תקשורת חזותית גם באזור שלכם, ללמוד על גרפיקה ממוחשבת וכמה היא חשובה בשביל בניה של תיק עבודות דיגיטלי יפה ומקצועי וכמובן מרשים.

עיצוב גרפי גוש דן אז מה לומדים?

יש לא מעט נושאים שלומדים בתחום העיצוב הגרפי, אבל הרי לפני ביצוע צריך להפעיל גם מחשבה, פיתוח חשיבה גרפית הינו דבר מאוד חשוב בעת לימודי גרפיקה, אתם תלמדו לעבוד בצורה מקצועית גם עם תוכנות גרפיות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור וגם תלמדו לעבוד לצרכי דפוס והוצאה לאור עם תוכנת עימוד מעולה שקוראים לה אינדיזיין (אחת התוכנות החשובות) המאפשרת לכם לעמד ללא שום קושי כל ספר, חוברת קטלוג וכו'.

עיצוב גרפי גוש דן ללמוד בניית אתרים

עם האינטרנט והתוכנות הגרפיות תלמדו בניית אתרים, כל אתר בסיסי הרי בנוי מרקע, טקסט, תמונות וכו', אתם תלמדו איך לבנות אתרים כאלו ואיך לעצב אותם בעזרת שימוש בתוכנת הגרפיות שעליהם תלמדו לעבוד, כשתלמדו איך לבנות אתר, אתם תתחילו מהשפה הבסיסית מה html ואח"כ תעברו לבנייה של אתרים יותר מורכבים בעזרת שימוש בשפת ה css.  בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי גוש דן פיתוח חשיבה גרפית

אתם תלמדו תוכנות שונות ובעיקר את פוטושופ הידועה ואת תוכנת אילוסטרייטור שתהיה מעולה בעיקר ליצירת לוגואים כי היא ווקטורית ותוציא אלמנטים חדים וברורים בדפוס, עבור עיצוב אתרי אינטרנט, תוכלו גם ליצור אייקונים ווקטוריים באילוסטרייטור וכמובן כפתורים יפים ותפריטי ניווט שתלמדו איך להטמיע בתוך עיצוב האתר שלכם במהלך הלימודים ולעשות את זה כמו שצריך.

עיצוב גרפי גוש דן ללמוד לעבוד תוכנות גרפיות עם אינדיזיין

אינדיזיין היא תוכנה מדהימה והיא תוכנה שחייבים ללמוד איך לעבוד איתה בשביל להיות מעצבים גרפיים. כל פעם שתתבקשו לעמד ספר או מדריך, או קטלוג וכו', אתם תדעו לקחת את המשימה בשתי הידיים ולבצע אותה על הצד הטוב ביותר, לכן חשוב שתהיו רציניים בלימודים ותלמדו אותם כמו שצריך ותשקיעו, את ההשקעה שלכם בכל שלב בלימודים תוכלו להראות בתיק העבודות שלכם, כל פרויקט מוצלח שסיימתם וקיבלתם אישור מהמרצה שלכם לשים בתוך תיק עבודות, אתם תשימו עבודות של לקוחות קטנים שביצעתם עבורם פליירים, לוגואים וכו', את אלו הטובות ביותר תכניסו לתוך תיק העבודות שלכם על מנת שתוכלו להציג אותם בפני המעסיקים שלכם.

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/