לימודים עיצוב גרפי גבעתיים

בחורה עם מחשב נייד

לימודים עיצוב גרפי גבעתיים

העיר גבעתיים היא אחת הערים המדהימות בישראל, עיר שכל מי שגר בה זכה. תחשבו איזה יופי, עיר שקמה על יסודות הפעלתנות העזרה לזולת ובלילה צפייה בכוכבים, זה בטח יכול לעורר בכם תחושות לרצות לעצב ולשפר ולהעביר מסרים יותר עמוקים על העיר, תוכלו ללמוד איך עושים זאת בצורה מקצועית כבר היום ע"י קורס לימודים עיצוב גרפי בגבעתיים, קורס שיכשיר אתכם לאחד המקצועות המבוקשים בעולם.

עיצוב גרפי גבעתיים אז מה לומדים?

לימודי עיצוב גרפי יגשימו לכם חלום – עבודה במקצוע מדהים, מקצוע מרתק שתתאהבו בו., תצטרכו לעבור נושאים רבים הן מבחינה עיונית, הכוונה היא לפתח את החשיבה הגרפית שלכם כי ביום שתתבקשו לעצב משהו לא בנלי ושיוכל להתאים ולהעביר את המסר של לקוח עתידי, אתם תדעו לעשות זאת מבלי להשתהות יותר מדי זמן מאחור, קומפוזיציה נכונה היא אחד הדברים שתלמד ושיסייעו לכם יותר מכל, לדעת למקם אלמנטים כמו תמונות, טקסטים, צבע קו וכו', כל אחד ביחס וגודל המתאימים למסר שהם צריכים להעביר לצופה, תלמדו גם לפתח את תורת הצבע שחשובה מאוד להעברת מסר או אווירה מסוימת בשביל הצופה, וכמובן צבעים שהם מרכיב חשוב בעולם העיצוב הגרפי ואתם צריכים להיכנס לעולם זה, וצריך להכיר אותו קודם כדי לדעת להשתמש בו אחר כך.

לעבוד עם תוכנות גרפיות אינדיזיין

אינדיזיין היא עוד תוכנה חשובה שכל מעצב גרפי חייב להכיר ולדעת, כל קטלוג או ספר וכו' שתרצו לעמד זו התוכנה בשבילכם, יש בה פונקציות רבות וחשוב לדעת לעבוד איתן במהירות כדי שתוכלו לנצל את התוכנה לצורכיכם ותוכלו לעבוד איתה ביתר קלות ומהירות. כשתדרכו פעם ראשונה בעולם בניית אתרי האינטרנט, אתם תגלו עולם שלם ודיגיטלי, בו המפרסם יכול לעצב את האתר כראות עיניו ואיך הוא חושב שהגולש ירגיש ברגע שיכנס אליו, אתם תלמדו על עיצוב חווית משתמש במהלך לימודים בניית אתרים.

כמובן שתלמדו להכין תיק עבודות מרשים ומושקע. ללא תיק כזה לא תוכלו להתקדם לשום מקום מכיוון שכל מעסיק ירצה לדעת מה כבר עשיתם ומה אתם יודעים לעשות ומהי רמת העבודה שלכם.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/