לימודים עיצוב גרפי בת"א

בחורה עם מחשב נייד

לימודים עיצוב גרפי בת"א

בשביל מה צריך ללמוד עיצוב גרפי?

אז מה זה בכלל עיצוב גרפי? עיצוב גרפי זה העברת מסר מסויים על ידי טקסט ותמונה, הקורס עוסק בתקשורת חזותית שהיא תחום בענף עיצוב חזותי. עיצוב גרפי בא לידי ביטוי בכל מיני שיטות כגון: כרזות, עיצוב אתרי אינטרנט, פרסום וכדומה. הדגש בתחום העיצוב הוא התמקדות בנושא העיצוב יותר מאשר באסתטיקה של התוצר הסופי. בעיצוב גרפי התוצר הסופי נקבע על פי קנה מידה של הצרכנים ולא של היוצר ובכך מגביל את חופש היצירה של אותו מעצב גרפי. משמעות המילה גרפי היא רישום והיא עוסקת גם בתחום השמע. פעם היו מעצבים עם הידיים והיום עושים את זה עם מחשב, נעשה העימוד והעיצוב במחשב. המעצב חייב להשתמש בתוכנות גרפיות ותוכנות לעימוד הטקסטים. אותו מעצב חייב להשתמש בכל עבודה על מרקע של מחשב כולל תמונות ואיורים שמשולבים בתוך העיצוב עצמו בין אם המקור שלהם בסריקה, בקובץ דיגיטלי או ביצירה עצמאית של המעצב הגרפי במחשב.

[youtube yCK-I2RWBHw]

לימודים עיצוב גרפי בת"א מהן התוכנות הרלוונטיות?

יש כמה תוכנות כאלו. התוכנות הגרפיות הקיימות היום בשוק הן תוכנות מובילות בתחום שחייבות להיות אצל כל מעצב גרפי או מאייר. להלן רשימת התוכנות שבהם נעזרים המעצבים עצמם בעבודה שלהם מידי יום בתחום הגרפיקה.

[youtube OSSerYcUuic]

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

לימודים עיצוב גרפי בת"א התוכנות הקיימות היום בשוק הם: פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש וכו. לכל תוכנה יש דרכי עבודה שונה בתחום והנה הן:

תוכנת פוטושופתוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה זו נפוצה בעבודה בתעשיית הגרפיקה, התוכנה משלבת מגוון רחב של כלי גרפיקה מתקדמים לכל תחומי עיבוד ובניית תמונות שונות.

תוכנת אילוסטרייטורגם היא פרי יצירתה של חברת אדובי. בעזרת תוכנה זו ניתן לעצב כל דבר ללא צורך בשילוב תוכנות אחרות בעבודה, אותה תוכנה משלבת שימוש בתלת מימד, גרפים. האלמנטים שנבנים בתוכנה אינם מורכבים מפיקסלים ולכן אין בעיה של ירידה באיכות אם מקטינים את האלמנט או מגדילים אותו.

תוכנת פלאשעוד אחת מבית חברת אדובי, לפלאש נגן ותוכנה המשמשים להצגה ויצירה של סרטוני פלאש. בתוכנת הפלאש משתמשים כיום ליצור אנימציות ויישומי אינטרנט. כיום השימוש בפלאש נפוץ וניתן לראות בכל סוגי המדיה במיוחד בסדרות טלוויזיה מצוירות.

[youtube f9I0zFHjtZI]

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

תוכנת אינדיזייןהיא מוגדרת תוכנת הוצאה לאור שולחנית בתוכנה זו ניתן לייצר מסמכים בפורמט מסמך נייד, התוכנה מציעה תמיכה בשפות שונות. מטרתה של התוכנה היא עימוד מסמכים קצרים כתחלופה לספרים, פוסטרים ושאר המדיה מודפסת, ניתן גם לעצב בה מודעות פרסום שונות לפרינט ולאינטרנט, ולשלב תמונות שנערכו בפוטושופ או באילוסטרייטור.

[youtube X2HLLr4H6cI]

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

תוכנת דרימווברעוד תכנה מעולה. היא תוכנה ליצירת ועריכת דפי אינטרנט ואתרי אינטרנט דירמוובר מקלה על כתיבת תסריטים מסובכים.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/