לימודים עיצוב גרפי בשרון

בחורה עם מחשב נייד

לימודים עיצוב גרפי בשרון

אם אתם מחפשים שתהיה לכם השראה, אזור השרון הוא אזור מצויין בשביל זה. כמו שמשורר מקבל השראה לשיר מנוף כזה יפה כך גם מעצב גרפי לעתיד, אתם יכולים לעבור קורס לימודים עיצוב גרפי בשרון, כדי שתוכלו לבטא את המחשבות העיצוביות שלכם ביצירתיות הרבה יותר רבה, בעידן הטכנולוגי של היום בלתי נמנע לשלב גרפיקה ממוחשבת בתוך הלימודים של תקשורת חזותית, ובגלל זה צריך ללמוד בצורה רצינית.

עיצוב גרפי בשרון אז מה לומדים?

אתם תלמדו קודם כל לפתח את החשיבה הגרפית שלכם שהיא היא הבסיס להכול בתחום העיצוב, פיתוח החשיבה הגרפית יאפשר לכם להבין בקשות של לקוחות שירצו שיעצבו עבורם לוגו, אתר כריכה לספר וכו', באמצעות מושגים בסיסיים שאתם תלמדו תוכלו לבצע את משימות העיצוב בצורה הרבה יותר יצירתית ומעניינת שתשמח כל לקוח שיראה שאתם משקיעים רבות בשביל שהעיצוב שתעשו לו יידע להעביר את המסר הספציפי שהוא רוצה להעביר.

עיצוב גרפי בשרון ללמוד לבנות אתרי אינטרנט

פוטושופ היא תוכנה מדהימה והיא נדבך חשוב בכל מה שקשור לבניית אתרי אינטרנט, תחשבו לבד איפה תרצו למקם כפתורים, תפריטי ניווט, מיקום של תמונות מתחלפות, מאמרים מתחלפים וכו', כשתסיימו עם העיצוב תוכלו לחתוך אותו לפי אלמנטים שונים עם כלי ה slice למשל ללוגו, לכפתורים, תפריט ניווט וכו' ובעזרת מספר פונקציות שתקישו בתוכנת הפוטושופ תוכלו גם לייצא דף זה שישמש כדף אינטרנט בסיסי שעל בסיסו תוכלו כבר לבנות ב html או css את הדף עצמו, השלד של אתר האינטרנט.    בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי בשרון תוכנת אינדיזיין

אינדיזיין היא תוכנה שמיועדת לעיצוב חומרים אשר מיועדים לדפוס כמו מגזינים, עיתונים ואחרים, אף בית הוצאה לאור או בית דפוס לא עובד בלעדיה, היא מעמדת ספרים עם המון עמודים יודעת לסדר עבורכם מלל רב בטורים שונים בסוגי תבניות מוקפים בתמונות, יודעת לסדר קטגוריות ראשיות שתגדירו באופן אוטומטי בכל דף ודף, תזכרו שבסיום של כל פריקט מוצלח שתעשו במהלך הלימודים או איזשהו לוגו מוצלח שעשיתם עבור חברים או אפילו פלייר שנראה טוב, כמובן שהעבודות הללו יהיו מרכיב חשוב בתיק העבודות שתציגו, מדובר בתיק עבודות טוב ואיכותי שמראה על היכולות שלכם מול פגישה עם מעסיקים פוטנציאליים או לקוחות פוטנציאליים.

  בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/