לימודים עיצוב גרפי בהרצליה

בחורה עם מחשב נייד

לימודים עיצוב גרפי בהרצליה

אם אתם גרפים בהרצליה ותחום העיצוב תמיד דגדג לכם, עכשיו לימודים עיצוב גרפי בהרצליה בהחלט אפשריים ואין זו אגדה, אם העיצוב הוא בנשמתכם ועבודה בפוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין בעורקיכם, בוא לעבור קורס בתחום תקשורת חזותית, בו תלמדו את התורה כולה גם המעשית וגם העיונית בנושאי לימודים מגוונים של גרפיקה ממוחשבת.

עיצוב גרפי בהרצליה אז מה לומדים?

חברות הסטארט אפ בהרצליה תמיד מחפשות אחר מעצבים גרפיים מקצועיים ומוכשרים. מחפשות מעצבים גרפיים מתאימים שיודעים לעצב שיודעים לחשוב שיוצאים מגדרם כדי להביא עיצוב טוב ומתאים כדי שיוכלו להעביר את המסר שאותה חברה מעוניינת שיעבור לצרכן או לצופה, אתם תלמדו במסגרת לימודי עיצוב גרפי, לעצב, תלמדו לעצב לפי הכללים קודם כל, אח"כ כבר תוכלו להשתמש בכלים העיוניים והמעשיים ליצור סגנון משלכם, וכמובן לשים את החותמת שכם על העבודות הללו.

עיצוב גרפי בהרצליה ללמוד לעצב אתרים

פוטושופ היא תוכנה באמצעותה גם מעצבים אתרי אינטרנט ואתם תעשו שימוש בה. עם כלי ששמו כלי ה slice כשתסיימו עם הדף המעוצב של האתר שתכננתם לבדוק, עם כלי ה slice תוכלו לחלק את הדף המעוצב לאילו חתיכות שתרצו, תזכרו שכל חתיכה מייצגת אלמנט שיופיע בדף האינטרנט שאתם תבנו, תוכלו לחתוך חתיכה שתהיה הלוגו, חתיכות לכפתורים, חתיכות לתפריט, מיקום להודעות חדשותיות, תמונות מבצעים וכו'. אתם תלמדו גם במסגרת של לימודים בניית אתרים לעבוד בנוסף גם עם תוכנת האילוסטרייטור, תוכלו ליצור באמצעותה כפתורים לאתר, לוגואים וכל מיני אלמנטים ציוריים וקטוריים וקלי משקל, שזה דבר מאוד חשוב בשביל עלייה מהירה של דפי האתר מה שימנע נטישת גולשיםבקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי בהרצליה לעבוד עם אינדיזיין

אינדיזיין היא עוד תוכנה חשובה שצריך ללמוד עבוד עמה., כל ספר שתצטרכו לעמד, קטלוג, מגזין, אינדיזיין היא התשובה בשבילכם, יש לה פיצ'רים שממש מפשטים את עבודת העימוד ושילוב הטקסטים לפי מבנה הספר, טורים תמונות וכו'. אתם תלמדו ליצור תיק עבודות מעולה שישקף את הידע שלכם הן העיצובי והן הביצועי, אם תכינו תיק עבודות מקצועי מעסיקים פוטנציאלים יראו מה אתם שווים וישכרו את שירותיכם כך שתוכלו להתפרנס לא רע בכלל.

 בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/