לימודים עיצוב גרפיקה חדרה

בחורה עם מחשב נייד


לימודים עיצוב גרפיקה חדרה

מחפשים ללמוד באזור חדרה והסביבה מקצוע מכניס? אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית? בהחלט הגעתם למקום הנכון!! תסתכלו על כל הירוק הזה מסביבכםהייתם מתארים שפעם היו באזור ביצות שלמזל כולנו יובשותארו לכם כמה עבדו האנשים שחיו כאן בימי קדם מאוד מאוד קשהמעורר השראההיום העבודות הרבה פחות קשות ורובן בכלל משתייכות לתחום ההייטקיש כמובן את עבודת העיצוב הגרפי שתמיד תמיד צריכים אותה להרבה בתי עסק שעוסקים בעיקר בתקשורת חזותיתתוכלו לעבור קורס לימודים עיצוב גרפי בחדרה.

בית ספר מכללה בחדרה – מה ניתן ללמוד במסגרת לימודי הדרכה בעיצוב גרפי בחדרה

תתארו לעצמכם שהייתם רוצים לעצב פלייר לזכר הימים ההםלזכר האנשים האמיצים שהתיישבו שם והתמודדו עם הביצותאתם תלמדו לפתח את החשיבה הגרפית שלכםכדי לגשת לנושא עיצובי מורכב כזהתצטרכו ללמוד כמובן מושגים כמו קומפוזיציה נכונהאיפה למקם כל אלמנט ואלמנט כמו טקסט ותמונה שיוכלו להעביר את המסר שרציתם על המתיישבים הראשוניםאתם תלמדו על תורת הצבעתלמדו להשתמש נכונה בצבעיםתלמדו מה מייצג כל צבע וצבעואיך להשתמש בו נכוןחוץ מהירוק שמסמל בד"כ בריאות והתחדשותבאילו עוד צבעים תוכלו להשתמש.

מכללה לעיצוב גרפיאת הפלייר תלמדו שניתן לעצב בעזרת התוכנות שקיימות בזכות התפתחות גרפיקה ממוחשבתתוכנת הפוטושופ למשליכולה לעבוד בצורה מעולה עם כל תמונה שתרצו לעצב ולהקטין בהתאם לגודל הפליירתוכלו להוסיף לתמונה אפקטיםכל מיני פילטריםשקופיות צבעבד"כ מומלץ לעצב את הטקסט והלוגו של בעל הפלייר המוזמן בתוכנת האילוסטרייטור מפני שהתוכנה הזו היא ווקטורית וחשוב מאוד שייראו שהטקסט יהיה חד מובן וברור וכמו כן גם הלוגו שצריך להעביר מסר חד וברור לצופה שמביט על הפלייר לאחר שיודפס.

בשיעורים מאוחרים יותר אתם תלמדו לימודים בניית אתריםתוכלו לבנות אתר אינטרנט ב html בשילוב עם css תוכלו לעצב את האתר בעזרת תוכנת הפוטושופ לטפל בתמונות ולעצב כפתורים ברורים וחדים בעזרת תוכנת האילוסטרייטור.

 מכללה לעיצוב גרפי

חדרה לימודים גרפיקה לדפוס ועיצוב גרפי – ללמוד לעבוד מהבית

תוכלו גם לעמד ספר בנושאלא משנה כמה עמודים יהיו לובאמצעות תוכנת האינדיזיין ניתן לעמד כל קטלוגמגזיןספר וכו', התוכנה יודעת לטפל במלל רב ולעצב אותו בעימוד נכון לפסקאות כותרות בשילוב עם תמונות וכו', הכי חשוב שתדאגו שכל עבודה טובה ואיכותית שתעשו במהלך הלימודים שלכםתדאגו שתיכנס לתוך תיק עבודות שיעזרו לכם לבנותתיק זה מכיל עבודות טובות ואיכותיות שמראות על היכולות הטכניות שלכםועל היכולות העיצוביות שלכםהיכולת להביא רעיון לידי מימוש ביצועיהיא יכולת חשובה מאוד ומרשימה מעסיקים רבים שצריכים את תיק העבודות הזה שייתן להם אינדיקציה האם תוכלו להתמודד עם הפרויקטים שיתנו לכם בעתיד או לא.

 

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/