לימודים מעצבים גרפיים – שיעורי וידאו שמסבירים מה תלמדו

בחורה עם מחשב נייד

לימודים מעצבים גרפיים

שיעורי וידאו בעברית שמסבירים מה תלמדו  במסגרת מסלול לימודי תעודה עיצוב גרפי הוא התחום של המאה הנוכחית. ולמה? כי הוא מאמץ את כל התכונות של התקופה הזו: גמישות, דינאמיות, עדכניות, מהירות, ויזואליות מרהיבה, תוצאה מושלמת בתוך זמן קצר, היברידיות, יכולת התאמה אישית לסביבה משתנה, נעים ונוח לשימוש, מותאם לצרכים היומיומיים של האוכלוסייה ושל תרבות בעלת אוריינטציה טכנולוגית, מסייע להנגשת אפליקציות שונות ועוד. לא בכדי המעצבים הגרפיים של המאה ה-21 הינם בין אנשי המקצוע העסוקים והמבוקשים ביותר.
ביקוש מתמיד לגרפיקאים
מעצבים גרפיים כיום הם בעלי תפקידים חיוניים בכל חברה המחשיבה את עצמה. בחל מבתי דפוס ובתי הוצאה לאור, דרך משרדי הפרסום הגדולים ביותר בעולם כולו; משרדי הפקות לטלוויזיה ולעולם הסרטים, משרדי תקשורת, חברות היי טק, מפעלים, חברות ייצור, מערכות עיתון ועוד ועוד. גם החברות הגדולות אשר אינן מציעות שירותי הדפסה ועיצוב לקהל הרחב, זקוקות לשירותיהם של מעצבים גרפיים מקצועיים המכירים את תוכנות העיצוב על בוריין ויכולים לשמור על התדמית, הסטטוס והמיתוג של החברה בענף הרלוונטי.

[youtube f9I0zFHjtZI]

בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין
איש גרפיקה מקצועי בחברה הוא חלק בסיסי ביותר בהצלחתה, מאחר והוא אחראי על הנראות של החברה בציבור, על המיתוג שלה, על הלוגו ועל הצבעוניות שלה בפרסום, במגזינים, בקטלוגים ובשלטי החוצות. לימודי עיצוב גרפי כוללים מגוון עצום של תוכנות עיצוב המיועדות לשימושים וייעודים שונים; כך שהמעצב העכשווי צריך להיות בשליטה מלאה על כמה וכמה תוכנות עיצוב; ויתרה מכך, עליו להתעדכן בשינויים השונים, להכיר את הגרסאות החדשות שיוצאות לשוק, להתמצא בסגנונות שונים של עיצוב ולדעת כיצד ליישם אותם באמצעות הכלים הנכונים והתוכנות המתאימות לכך ביותר.

פרסום סולו

%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%a4%d7%99%d7%99%d7%a1%d7%91%d7%95%d7%a72

רכישת ידע וכלים מגוונים
במהלך הלימודים, הסטודנטים רוכשים את יסודות העיצוב הגרפי האוניברסאליים, מכירים את המושגים השונים, מקבלים את הרקע הנדרש אודות עולם התקשורת השיווקית, הקשר עם הצרכן, הקונספט המשרת את הצרכנים ואת האופן הטוב ביותר של העברת מסר. במהלך הלימודים במכללה לעיצוב, תתנסו בכל המדיות הרלוונטיות כך שתוכלו להתחיל לגבש את הזהות המקצועית שלכם ולעשות את צעדיכם הראשונים בעולם התעשייה העיצובי.
במהלך הקורס תרכשו ידע עצום בתחומי אינטרנט וסלולר, טיפוגרפיה ופיקטוגרמה, עיצוב לוגואים ושילוב העיצוב בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ועוד. יחד, נשלב בין מושגי היסוד בעולם העיצוב לבין החשיבה היצירתית והכישרון הייחודי שלכם, אשר הביא אתכם ללמוד ויהפוך אתכם לאנשי מקצוע ייחודיים בפני עצמכם. נלמד כלים שיאפשרו לנו לבטא את הרעיונות המשוגעים ביותר שלנו, וגם את אלו הסולידיים יותר. נלמד לשלב בין סוגים שונים של אותיות וכותרות, עיצוב טיפוגרפי למטרות שונות ושימוש בכלים הנכונים להשגת התוצאה הטובה ביותר.

%d7%a4%d7%95%d7%98%d7%95%d7%a9%d7%95%d7%a4-%d7%97%d7%99%d7%a0%d7%9d-%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9b%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%99%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%a1%d7%91%d7%a8%d7%99%d7%9d
לקורסים המקצועיים בעיצוב גרפי של מכללה מגיעים תלמידים שסיימו את המכללות ובתי הספר הגדולים ביותר  בישראל ובעולם ומרגישים שהם עדיין לא מוכנים. וזאת למה? במכללוה, שלא כמו בבתי ספר אחרים; לומדים יחד עם התלמיד ומוצאים את האפיקים שהכי מתאימים לו. אנחנו במכללה מאמינים שלמידה היא הרבה יותר מתהליך של רכישת ידע. למידה מצריכה השתתפות של סקרנות טבעית וכוח רצון, ביטוי עצמי וביטוי של הכישרון האישי, שכל ורגש ועוד. למעשה, בלמידה האדם מעורב לחלוטין בתהליך ומתפתח בתוכו ואיתו. במכללה תוכלו לתת ביטוי לצדדים היצירתיים שבכם ולגלות את ההנאה האמיתית שבעיצוב גרפי.

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/