לילה אחד באפריל – מופע קסום ומהפנט של קרן פלס

בחורה עם מחשב נייד

תמיד ידעתי שקרן פלס היא מוכשרת. ידעתי גם שהיא מביאה משהו שונה למוסיקה הישראלית, משהו שעדיין לא היה כאן. מין לחנים בלתי צפויים כאלו עם טקסטים מוזרים ויוצאי דופן ממה שהיינו מורגלים עד אותו הזמן. אבל רק כשהגעתי למופע הקברט שלה לילה אחד באפריל בתיאטרון הבימה, הבנתי כמה היא חדשנית וכמה יש לזמרת המעולה הזאת עוד להציע.

משום מה, היא לא הרגישה אי נוחות לשתף את הקהל ואת העולם בדמיונה הפורה והיצירתי ולהכניס גם אלמנטיים מיניים למופע המאוד אינטימי הזה שמציג רק במרתף של הבימה באווירה מאוד אישית. התוצאה היא לא פחות ממדהימה. הקהל שמגיע למופע הקברט רוק הזה, נחשף למוסיקה איכותית ומעניינת המגולגלת בתוך חבילה של סיפור על רקע בגידה רומנטית ותשוקה חסרת מעצורים.

[youtube HcHtOjrsaLY nolink]

גם הקאסט שהיא בחרה למופע הוא פשוט נפלא וכולל בראש ובראשונה את אמיר דדון שכבר הוכיח יותר מפעם אחד שהוא כאן כדי להישאר. אמן יוצר, קול מדהים, נוכחות, וגם חתיך. דדון משחק ושר נפלא במופע והנוכחות שלו מורגשת בהחלט. גם שאר הבנות שמנגנות וגם קצת שרות מכניסות את הקהל הקטן שבמרתף לאווירה נפלאה ואינטימית מאוד.

אני נוהגת ללכת באופן קבוע להצגות ולמחזות זמר אני חייבת להודות שאת לילה אחד באפריל אהבתי מאוד ונהניתי מהמופע בצורה בלתי רגילה. אני ממליצה לכל מי שעדיין לא זכה לראות את החוויה הזאת בלייב, לרוץ להבימה ולראות כי לא ברור עד מתי זה ימשיך לרוץ ותיכף זה יהיה היסטוריה.