לטנרית זהו שמי, טכנולוגיה זה עיסוקי, אמא לשתיים זוהי גאוותי

לבלוג שלי לקח יותר מ-9 חודשים להירקם ולהיוולד… בתור אמא לשתיים ומנהלת מוצר בכירה בחברת טכנולוגיה בבוסטון, ארה"ב יש לי הרבה על מה לכתוב. העתיד יגלה על מה אבחר לכתוב אבל בינתיים, אשתף אתכם בהסבר קצר על כיצד נבחר שמו של הבלוג שלי, הסבר שמגלה על קצה המזלג את עברי, עיסוקיי ועם קצת מזל וכמו תמיד הרבה עבודה קשה, גם את העתיד שלי…

בחורה עם מחשב נייד

מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי לכתוב. בתור ילדה כתבתי יומן שהתחלתי לכתוב בהשראת ספר שקראתי. במשך שנים הייתי כמובן הקורא היחיד של מה שנכתב. בחודשים האחרונים, ושוב בעקבות ספר שקראתי (הספר Lean In של שריל סנדברג) אחרי למעלה מ-10 שנות עבודה בתחום הטכנולוגיה בישראל ובארה"ב החלטתי להקים בלוג. הבלוג (www.womanintheboardroom.com) הוא באנגלית ונקרא כפי שמרמזת כתובתו האינטרנטית: Woman In The Boardroom ובו אני כותבת על חוויותיי כאישה וכאמא בקרב הרוב הגברי של עולם הטכנולוגיה.

בתור אמא לשתיים ומנהלת מוצר במשרה מלאה ותובענית אין לי הרבה זמן פנוי ולכן אני לא מתפנה לכתוב בתדירות בה הייתי רוצה. אבל אני כן נוכחת לראות לעיתים קרובות שיש לי הרבה מה לאמר והרבה על מה לכתוב. הנושאים הם מגוונים ולא כל פוסט שעולה במוחי מתאים בהכרח לבלוג הראשון שהקמתי. את אתר הסלונה אני קוראת עוד מאז הקמתו ועל כן יום בהיר אחד (או לפחות בהיר במונחים של בוסטון בחודש דצמבר…) החלטתי להקים בלוג נוסף, בעברית, באתר הסלונה שאני אישית אוהבת כל כך.

אז למה LatnerIT אתם בוודאי שואלים… ראשית, שמי כמו שראיתם הוא ענבל לטנר. לטנר (Latner) זהו שם המשפחה שהעניק לי בעלי, אבי, ואני נושאת אותו באהבה למעלה מ-5 שנים. עוד לפני שהתחתנו, חברים שלו, כיום גם שלי, קראו לי לטנרית. מאחר שבערך מהרגע שהכרתי אותו ידעתי שאני רוצה להינשא לו, קיבלתי את הכינוי הזה בשמחה רבה. שנית, הכינוי "It Girl" שאולי רובכם מכירים. כינוי לאישה שניחנה בתכונה שלא ניתן להגדירה במילים אלא מעין איכות ייחודית שהופכת אותה לאטרקטיבית ופופולרית. אז לא שאני מתיימרת להיות אחת כזאת, אבל מישהי שהיא הדבר הגדול הבא, זה בלי ספק משהו שרבות מאיתנו שואפות אליו. סיבה שלישית ואחרונה לשם אותו בחרתי להעניק לבלוג שלי… אני עוסקת, כאמור, בטכנולוגיה כבר שנים רבות ואת דרכי בטכניון התחלתי בלימודי Information Technology או בקיצור, IT. הטכנולוגיה זהו תחום שאני אוהבת, נושמת וחיה כל יום ובו אני רואה את עצמי עוסקת בעשורים הקרובים.

זהו בקיצור נמרץ ההיסטוריה שלי וסיפור הלידה של הבלוג שלי. יש לי הרבה תחומים שאני מתעניינת בהם, מבינה בהם ורוצה לכתוב עליהם. הזמן יעיד במה אבחר להתמקד ועל מה אבחר לכתוב. מה שבטוח, שבדומה ל- It Girl שהיא הדבר החם הבא, גם אני אשתדל לכתוב על מה שבוער לי ובי כאשה, כאמא וכאשת טכנולוגיה.

Latnerit
שמי ענבל לטנר. אני בוגרת הנדסת תעו"נ בטכניון ובעלת תואר MBA מאוניברסיטת Wharton בפילדלפיה. התחלתי את הקריירה שלי בייעוץ טכנולוגי ואסטרטגי בחברת Deloitte ומאחוריי עשור בתפקידי ניהול מוצר בכירים בחברות סטארט אפ בישראל וארה"ב. יש מגוון רחב של נושאים שקרובים לליבי אך בעיקר אני אוהבת לכתוב על חוויותי כאמא לשלושה, נשים בהייטק, יזמות וחינוך.