לטיול יצאנו, שוקולד מצאנו

סיור הבלוגריות הראשון שלי, 16 בלוגריות כובשות את הוד השרון ולא משאירות טיפת סוכר מאחורינו

צילום: אנג'ליקה אגבייב

אני לא זוכרת מתי הפעם שהייתי בטיול מאורגן ועוד אחד רק של נשים. זה היה סיור הבלוגריות הראשון שלי ובהחלט לא האחרון 🙂

 להגיע בשעה 09:00 בבוקר לשרון זה בהחלט אתגר. דילגתי על נקודת ההתכנסות והגעתי ישר לנקודת המפגש הראשונה. הסטודיו לקרמקיה של יעל בוכמן. דיברנו, אכלנו והכנו זוג ציפורים על עץ.
זוג ציפורים שהכנתי בסטודיו של יעל בוכמן. צילום: דניאל לוצקי
זוג ציפורים שהכנתי בסטודיו של יעל בוכמן. צילום: דניאל לוצקי
משם המשכנו לקרן טל, בעלת המותג coco. קרן היא מעצבת פנים בעברה ושוקוליטיירית היום. הבית המעוצב והמתוקתק לא ידע מה מחכה לו 😉
חיכו לנו שולחנות מעוצבים ומופלאים ביופיים. הפרלינים מסודרים בין הפרחים והמרשמלו ורק חיכו לנו שנגיע.
שוקולד הוא האהבה הראשונה שלי כנראה וזו שתתישאר איתי לעד. כל פרלין התגלה כעולם ומלואו. הקולקציה של השוקלדים נקראת lost in space. ובתרגום חופשי "אבודים בחלל". כל פרלין נראה כמו כוכב לכת או גלקסיה, כאלו שאפילו בסטארטרק לא יכלו לדמיין לעצמם.
שולחן העבודה שחיכה לנו אצל קרן טל. צילום: דניאל לוצקי
שולחן העבודה שחיכה לנו אצל קרן טל. צילום: דניאל לוצקי
אחרי שכל אחת אכלה את כמות השוקלד שלה, ניגשנו ליצירה 🙂 כל אחת קיבלה 4 חצאי כדורי שוקלד לבן אותם קישטנו בשוקולד צבעוני, כל אחת והעולה על רוחה. מילאנו את הכדורים בפרלינים הנהדרים של קרן. אני התאהבתי בפרלינים של השוקולד-קרמל מלוח שנראים כמו ציור של כדור הארץ מהחלל. בפרליני השוקולד לבן – בזוקה, שאם קיים כוכב לכת של פיות וחדי קרן – ככה הוא כנראה היה נראה מהחלל. קרן סגרה לנו את כדורי השוקלד והניחה כדור, כדור באריזה אישית שמיתגה לכבוד המאורע "סלונה מטיילת בוולנטיין".
שמחות וטובות לב יצאנו ליעד הבא.
"האומנות" שלי על חצאי כדורי השוקולד הלבן כשברקע הפרלינים המקצועיים והטעימים של קרן. צילום: דניאל לוצקי
"האומנות" שלי על חצאי כדורי השוקולד הלבן כשברקע הפרלינים המקצועיים והטעימים של קרן. צילום: דניאל לוצקי
הגענו לסדנת מיניאטורות מלאות סוכר בדם וערכנו שולחן קטנטן ומלא בדברים טובים.  משם המשכנו לגלריה של אלמוג לארוחת צהריים נהדרת.
בופה חלבי שמרוב שהיה טעים אפילו לא צילמתי.. אוהבת לאכול ולפעמים שוכחת לצלם. בבופה היה הכל, הייתה ארוחת בוקר והייתה ארוחת צהריים, היו גבינות נהדרות והייתה פשטידת גבינות מעלפת. לקינוחים כמעט ולא היה לי מקום, בכל זאת, התחלתי לאכול כבר בשבע וחצי בבוקר באותו היום ומשם רק המשכתי.
שבעות עד מאוד המשכנו לבוטיק גבירה  עיצובים ולסדנת קוקטיילים שהעביר לנו בר ולקוביץ, הבן של גבירה.
גבירה הקימה את מועדון ארוחת הבוקר, תעבירו את זה הלאה, מועדון בו נשים משתפות ידע ומעבירות אותו בחינם לנשים סביבן, לא דיברנו הרבה על המועדון אבל הוא נשמע לי ממש מעניין.
קוקטייל התות המדובר. תילום: גבירה וולקוביץ' , עריכה: דניאל לוצקי
קוקטייל התות המדובר. תילום: גבירה ולקוביץ , עריכה: דניאל לוצקי
בר העביר לנו סדנת קוקטיילים ואפילו הכין לנו (לבקשת הקהל) קוקטיילים נהדרים גם ללא אלכוהול. אני הכי אהבתי את קוקטייל התותים והמלפפונים שהיה מרענן, נהדר והגיע בול בזמן. בר סיפר שמעברי גם סדנאות אלכוהול למסיבות רווקות, זאת כשהוא לא מנהל את הבר האקטיבי באולם לגו- Lago  בראשון לציון או כשהוא לא בבר הגגוס  ברעננה.
צילומים: אנג'ליקה אגבייב, גבירה וולקוביץ, דניאל לוצקי
אהבתן? קפצו לבקר סיורי אהבה ויצירה בשרון

 ___________________

ואם לא הצגתי את עצמי בזמן, נעים מאוד, שמי דניאל ואני יועצת כלכלית לנשים ובלוגרית בסלונה שנהנית מהחיים. את מוזמנת לבקר בעמוד הפייסבוק שלי (ולעשות לייק).

בסוף החודש אני מעבירה ערב נשים להצלחה כלכלית כל הפרטים פה בקישור

 

דניאל לוצקי - יועצת כלכלית
דניאל לוצקי, יועצת ומנטורית לכלכלת המשפחה, מלווה נשים בכל שלבי החיים להתפתחות וצמיחה כלכלית. נהנית מהחיים, ממצה רגעים, לומדת, משתפת, מחייכת, מצלמת וכותבת.