לטיול יצאנו ו"בצל ספא בגלבוע" התאהבנו

"צל ספא בגלבוע" הופך לאחד המתחמים המומלצים ביותר בכל מה שנוגע לאיכות האירוח והשירות, ומספק את כל מה שדרוש לחופשה כפרית משובחת.

כמסורת 6 חברות מימי הצבא, 6 נשים איכותיות חזקות שאני אישית מוקסמת מכל אחת ואחת מהן.                     פעם בשנה אנו יוצאות אל "המילואים", אתם כמובן לא מצפים שאחשוף את מספר השנים שעברו מאז ועד היום.

IMG_1404

מירב, אנבאל, נטע-לי, אתי ולימור.  

"צל ספא בגלבוע" נבחר ! הזמנו מקומות למסעדה בשישי בערב, הזמנו נתחים חגיגיים ומשובחים מהקצב לפי המלצתה של מיכל, (עוד נגיע אליה בהמשך) ובעיקר הרבה דברים איכותיים למנגל משותף ונסענו צפונה.

Snapseed (7)

אז יצאנו לדרך 6 בנות מהמרכז, לברוח ממטלות היום-יום, מהבעל, הילדים – "שאף אחד לא יעיר אותי עם המילה אימא בבוקר" (לא באמת קרה- כולן קפצו על הנייד לשיחת וידאו), מהבוס בעבודה, מהמשימות ובעיקר ברחנו  להשתהות עם הנס הראשון של הבוקר לעוד כמה דקות, יצאנו להתאוורר, לנשום, למלא מחדש את המצברים ולעלות זיכרונות מימי הצבא ומימי היותנו עלמות חן צעירות.

שמדברים על צימרים מתארים את הכינרת, הרי הגולן, משקיף לים, אבל יש עוד כמה פינות חמד בארצנו היפה, עמק יזרעאל, למרגלות הגלבוע, במושב דבורה אשר נהנית משדות העמק מתרחש קסם. ניתן לעצום את העיניים ולדמיין מחוזות אחרים ורחוקים.

Snapseed (3)

אי של שלווה

"צל ספא בגלבוע" מרחק של שעה ועשר דקות ממדינת תל אביב ועולם חדש נפתח.

מתחם רב מוניטין הכולל בקתות עץ כפריות, מעוצבות ורומנטיות אבל עם מרחק שמאפשר פרטיות לנופש רומנטי. בקתות העץ מציעות שלל רב של פינוקים עם ג'קוזי, מרפסת אישית, חלוקים נעימים ולבנים, ווילה משפחתית, בריכה ילדים/מבוגרים, ג'קוזי מחומם תחת כיפת השמיים, ומתחם ספא מפנק במיוחד הכולל טיפולים, וכאן עדיין זוכרים שירות זו לא מילה גסה, ואיכות עם דגש על כל פרט ופרט היא חוויה מנצחת.

IMG_1396

בחצר המתחם גינה מרווחת עם פינות ישיבה קסומות צופות לגלבוע ולשקט של המושב, שם נהנו מן האוויר הצח הריאות נפתחו, כמה פשוט ככה טוב.

IMG_1393

אי אפשר להתכחש לייחודיות של "צל ספא בגלבוע" שילוב מושלם של לוקישיין עם נתונים טופוגרפיים מעולים לחופשה מושלמת.

מומלץ להזמין את ארוחת בוקר המפנקת ולהשלמת הנופש: טיפולי ספא ממיטב המטפלות והמעסות של הצפון.

Snapseed

 

"צל ספא בגלבוע" הופך לאחד המתחמים המומלצים ביותר בכל מה שנוגע לאיכות האירוח אשר מספק את כל מה שדרוש לחופשה כפרית משובחת.

Snapseed (5)

מיכל המארחת,  השכילה והגשימה כל פרט ופרט שתוכננה בהקפדה לנופש: להזמין ולאסוף בשר איכותי מהקצב, לדאוג לתוספות טעימות, נשנושים בכל זאת אנחנו מגיעות מנסיעה – החתמנו דרכונים.   ובהמשך …בכל בקשה,וצקצוק שלנו. כך בדיוק קרה הקסם על ידי דקדוק בפרטים הקטנים כגדולים, היא הייתה נגישה ורגישה לכל צרכינו והקפידה כאילו זו החופשה שלה.

IMG_1018 (1)

עם כל הכבוד לטרנדים "צל ספא בגלבוע" זוכרים את מה שהכי חשוב לנו כאשר אנחנו יוצאים לחופשה במקצועית ובאדיבות.

Snapseed (4)

הייתה נהנתה, מלאה את המצברים מחדש, ולחלוטין תחזור שוב.

אתר : http://www.spa-gilboa.co.il/ 

טלפון: 072-3714040

שלכן,

רעבה תמיד

נטע-לי כץ