לחסוך מאות שקלים ברכישת חלפים לרכב

אם אתם מאלו שלוקחים תמיד את הרכב רק למוסך המורשה לתחזוקה שוטפת ותיקונים בתקלות, המאמר הבא פחות בשבילכם. ידוע כי תחזוקה שוטפת במוסך מורשה עולה (הרבה) יותר רק מאחר ומדובר ב"מורשה". ניתן להגיד כי במידה ותבצעו את אותו התיקון ותידרשו רק חלפים מקוריים במוסך שאינו מורשה, ברוב המקרים פשוט תשלמו פחות…

אז אם אתם פתוחים לרעיון שלא חייב ללכת למורשה, הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לחסוך בהוצאות בפעם הבאה שיש לכם תקלה ברכב…

לחסוך כסף ברכישת חלפים לרכב

4 טיפים שיחסכו לך כסף…

  • חלקי חילוף חדשים אך תחליפים.
    בשוק כה מפותח ניתן למצוא במקרים רבים את החלק הדרוש אצל חברות שמייצרות העתק מדויק של המוצר באיכות גבוהה מאוד ולשלם הרבה פחות מהחלק המקורי. יתרה מכך, ברוב המקרים תמצאו מגוון רחב של אותו החלק של יצרנים שונים. אם חשוב לכם גם איכות ולא רק מחיר, בחרו ייצרן איכותי יותר ולא הזול ביותר שהוא לרוב המוצר תוצאת סין.

  • מגרשים לפירוק רכבים
    אל מגרשי הפירוק לרוב מגיעים רכבים שעברו תאונה והורדו מהכביש לכן במקרים רבים ניתן למצוא גם חלקים מקוריים במחירים משתלמים. רכבים לפירוק הם אלו שהורדו מהכביש  עקב תאונת דרכים או אי חידוש אגרת רישיון הרכב. לכן מפרקים את הרכב ואת השאריות מעבירים לגריסה ומחזור של הברזל. כמובן, את החלקים התקינים לא גורסים אלא מוכרים ונחשבים למשומשים אל אף שלפעמים מדובר ברכבים ממש חדשים שהורדו מהכביש.
  • חלפים מקוריים משופצים
    במידה ואתם מחפשים חלק ספציפי לרכב וחדש יקר מידי עבורכם ואתם לא ממש מתלהבים מהתקנה של חלק חלופי, ישנה אפשרות של מקורי משופץ. זו אפשרות מצוינת, מדובר בחלקים מקוריים אשר עברו שיפוץ ייסודי והחלפת כל החלקים המתכלים תוך שמירה על הגוף עצמו של החלק. למעשה גם נהנים ממקורי וגם מחדש באותו המוצר. חשוב לציין כי לא כל חלק תמצאו במודל של משופץ, רק חלק מהחלקים של הרכב
  • אתרים להשוואת מחירים – בעולם הדיגיטלי בו אנו חיים ישנם לא מעט אתרים המציעים שירות של השוואת מחירים או פשוט ניתן בקלות לבקר אצל ספקים שונים ולבצע השוואת מחירים בעצמכם מבלי לצאת מהבית. פשוט חפשו בגוגל את החלק הרצוי ובצעו מחקר מקדים מה האפשרויות העומדות לרשותכם.

לטיפים נוספים בנושא לחצו כאן >>