לחלום טוב

אם החיים הם חלום אז בואו נחלום אותו כמו שצריך– שיהיה נוצץ, נעים ומיוחד במינו

צילום של שירלי לגריסי, יוצרת סרטי סטופ מושן

השבוע פגשתי נשים מרתקות במפגש ראשון של קורס "דיגיטליות בעסקים".כל אחת, וונדרוומן בפני עצמה. חלקן ספרו כי מאז ומתמיד ידעו מהו הייעוד שלהן, חלקן דברו על מהפך והסבה שהחליטו לעשות.ללא ספק אצל רובן בער מסר מאוד ברור וחזק: "עופו על עצמכן" ואז הבנתי שלא חייתי בלה לה לנד כשהחלטתי להקים את Unalala, מותג בעיצובי לתיקים וצעיפים.

השם Unalala לקוח מהשפה הסווהילית ופירושו Dream Well (לחלום טוב) ומבחינתי הוא מייצג הכול: אופטימיות, צבע, נוחות, נגישות, ביטוי עצמי ופתיחות- כל מה שאתן צריכות כדי לעוף על עצמכן!

נשמע נאיבי ופשטני? אז אני אומרת – חיובי ופשוט זה הכי

DSC_6204_423x634

עכשיו נכנס קצת לעומק (בכל זאת בשביל מה למדתי שני תארים בהתמחות שיווקית?!) – טוב לנו כאשר נוח לנו, אנחנו בעננים כאשר הצלחנו לתת ביטוי ל"אני שלנו" עם פריט שכולן לא ישכחו ועם זאת לא קרענו את הכיס כך שנוכל ליהנות מכמה חוויות במקביל (life is short).

צילום של ורד פרקש מתוך הפקתה של הילה בן חנוך לוי בלוגרית "תלתלים"
צילום של ורד פרקש מתוך הפקתה של הילה בן חנוך לוי בלוגרית "תלתלים"

 

זו ההשראה שלי כאשר אני חושבת על הפריט הבא שאני מעצבת. אני חושבת על דגם נוח וקליל שישרת אותנו (ולא אנחנו אותו) ולכן אם אפשר שיתאים לכמה מצבים כמו תיק הלפטופ שלי אשר בעל 4 אפשרויות נשיאה. אני משלבת בו נגיעות צבע למראה שמח ולרב בלתי נשכח (זהב זהב זהב ), דואגת שיהיו מספר עיצובים שכל אחת תמצא את טעמה האישי ושואפת למחיר נגיש בהתאם לנסיבות של ייצור עצמי בארץ.

צילום של שירלי לגריסי, יוצרת סרטי סטופ מושן
צילום של שירלי לגריסי, יוצרת סרטי סטופ מושן

 

ההשראה הזו באה לידי ביטוי בתחביביי במהלך השנים  – צורפות, פסיפס וניסיונות כושלים בקדרות :-). לשמחתי, אהבתי לעולם העיצוב והיצירה השתלבה עם אהבה אחרת שהיא עולם השיווק באונליין. לאחר עשור של ניהול קריירה בעולם הפרסום באינטרנט, בה ניהלתי צוותי אנליסטים לניתוח מידע שיווקי, החלטתי לגוון את עולם התוכן ולהביא תוצאות לעסק אינטרנטי בעיצוב שלי. החלטה טבעית מצד אחד אבל מאוד מאתגרת מהצד השני. להיכנס לעולם חדש בו אני אחראית על כל השלבים של עיצוב, ייצור והפצה היתה החלטה לא פשוטה. אני שנה וחצי בהרפתקה הזו, לומדת, טועה, מנסה, מצליחה, מגלה המון על עולם האופנה, על עולם הנכסים הדיגטלים שגדל איתי ועוקף אותי בסיבוב, עולם השירות וההפצה וכל זאת במקביל לאימפריה המשפחתית שלי (תומר החצי השני ושתי הנסיכות- דניאלה ואילה).

אשמח לשתף בחוויות מהדרך, בינתיים מוזמנות (וגם מוזמנים- יש דגמים לגברים!) לבקר:

חנות אונליין בעברית www.unalala.com

חנות Etsy באנגלית , משלוחים לכל העולם

עמוד Unalala בפייסבוק

חשבון Unalala_style באינסטגרם 

חשבון Unalala_style בפינטרסט

אשמח לענות על כל שאלה

DSC_9813_423x634