לחזור אל הטבע עם וולדה

מדי יום אנו משתמשים במאות חומרים שאין לנו באמת מושג מה יש בתוכם או מה הם מכילים. מחומרי הניקוי אשר משמשים להברקת הארונות והרצפה עליה רגלינו דורכות מדי יום, ועד למשחת השיניים אשר נכנסת לפינו מדי בוקר וערב. ייתכן כי נדמה שהכול טוב ויפה, כי הרי כל העולם משתמש במוצרים האלו, אך משיטוט מהיר באינטרנט לאחר מעבר על רשימת החומרים המרכיבים את המוצרים שנמצאים בידי כמעט כל בית בשימוש יום-יומי, תופתעו לגלות אינספור רכיבים שנמצאים רק מעט מתחת לגבול כדי שהחומר לא ימצא כרעיל, חומצתי ואולי אף מסרטן.

לרכישת המוצרים של חברת וולדה לחצו כאן

חברת וולדה

"אבל זה בהכל!"

אחת האמתלות שאנשים רבים מוצאים לעצמם כדי להמשיך להשתמש במוצרים האלו, אף על פי שהוכח להם שחור על גבי לבן שהם מכילים חומרים מסוכנים, היא ש"כולם משתמשים בזה", ו"זה מה שיש, אז מה נעשה לא נצחצח/ננקה/נחיה?". האמת היא שהמציאות היא שונה לחלוטין מכפי שנדמה לנו. את התשובות לכל התירוצים האלו ניתן למצוא במקום כה פשוט ונגיש – הטבע. כיום כבר אין צורך להשתמש רק בקו מוצרים אחד שקובע עבורכם כמה תרעילו את הגוף, חברת וולדה פותחת בפניכם את הדלת לחזור לעולם הטבעי שהיה פרוץ ופתוח בפני כולנו עד עידן המהפכה התעשייתית, ולהשתמש במתנות המקוריות שהטבע נתן לנו.

מי היא וולדה?

זו היא חברה אשר לוקחת את כל מה שנמצא סביבנו ונדמה כבלתי שמיש, והופכת אותו למוצרים שאנו זקוקים להם בחיי היום-יום בצורה נגישה וקלה לשימוש. וולדה מחזירה אותנו אל מה שהיה פעם כה ברור מאליו – להשתמש בטבע, להיעזר לכל מה שנחוץ לנו ביומיום במה שנמצא סביבנו, בלי להרעיל את הגוף שלנו בחומרים כימיים שמסוכנים לנו. החברה מפיקה אינספור מוצרים, מקו יצור של שמני עיסוי לתינוקות ועד מרקחות רפואיות כמו משחות נגד כוויות ואף נגד כאבים, וכל זה רק באמצעות מה שנמצא בטבע.

נדמה לנו שאנו מוכרחים להשתמש בשמפו כדי לחפוף את השיער מדי יום – אין צורך להשתמש עוד בתכשירים הרבים שמכילים חומרים כמו S.L.S . כל משחות השיניים מכילות פלואוריד והרי אנו חייבים לנקות את השיניים – יש מוצרים טבעיים ללא פלואוריד. הכל כולל הכל נמצא שם בטבע בהישג יד, וולדה היא שעוזרת לנו להגשים את מה שנועד לקרות באופן טבעי, ומחזירה אותנו אל היסודות באמצעות מוצרים מהטבע. אין צורך להתפשר על חומרים כימיים שאינם טובים לנו, התשובה חזרה אל המקורות ואל מה שטבעי וכבר מחזיק בפתרונות לכל דבר.