לחות או לא לחות, זאת השאלה

לא בת שש עשרה, אפילו כבר לא בת ארבעים, עם עור יבש עד כאב וארון אמבט גדוש מוצרי קוסמטיקה שנזנחו בחשיכה, הגיע הזמן לחשוב להכניס הביתה מוצרי אנטי-אייג'ינג

מוצרי THE ORGANIC HEMP LINE צילום: פני וליה רבינוביץ

למרות ששגרת הטיפוח שלי היא אפסית עד בכלל לא קיימת, אני תמיד מקווה שיגיע המוצר שיכבוש את לבי, ומזאת שנזכרת פעם בחודש שהעור שלה צריך הזנה ושהיא כבר לא בת 20 עם עור פנים מתוח אהפוך לבת ה-42 (פחות 3 וחצי חודשים אבל מי סופר), שאני שמקדישה 20 דקות ביום, טוב בלי להיסחף, 10 דקות ביום, חמש דקות בתחילתו וחמש בסופו לניקוי והזנה שלו.

כשהגיע מארז המוצרים של The organic hemp line שקיבלתי להתנסות, תגובתה הראשונה של היורשת המתבגרת כשראתה את האריזה הייתה להצביע עליה ובקול צחוק מתגלגל הכריזה שקיבלתי מוצרים עם מריחואנה. אז מריחואנה אין כאן אבל כן יש ליין מוצרים אורגניים ייחודי מועשרים בתמצית שמן המפ (קנאביס סטיבה) שידוע בהיותו, לאחר שחקרתי עליו במרשתת, שמן עשיר באומגה 3 ואומגה 6 ולמיטב הבנתי אלו דברים שאמורים להיות נפלאים לעור המזדקן שלי, או לפחות כך אמרה היורשת. במארז שנשלח אליי היו סרום פנים, קרם לחות לפנים ותחליב גוף.

תחליב גוף THE ORGANIC HEMP LINE צילום: ליה ופני רבינוביץ

בחרדת קודש התיישבתי לנסות את המוצרים כאשר היורשת הכריזה שזו לא הדרך ומיד הקימה סט צילומים שלא היה מבייש אף יוטיוברית מתחילה, הושיבה אותי והתחילה לזרוק לאוויר הוראות בימוי שעבורי היו סינית מדוברת, כמו הייתה לפחות סקורסזה.

את פתיחת המוצרים ליוו קולות התפעלות למראה מיכלי הקרמים שעשויים מבמבוק טבעי. הראשון שנוסה היה הסרום לפנים עם ריח עדין אך נהדר שנמרח בקלות, נספג במהירות והותיר את העור שלי רגוע ולא שמנוני, בניגוד למוצרים אחרים בהם התנסיתי בעבר. לאחריו נמרח אחר כבוד קרם לחות לפנים שהיה עשיר אך לא הרגיש כבד וכמו אחיו הסרום נמרח בקלילות, נספג במהירות והותיר את העור נעים למגע. את תחליב הגוף ניסיתי לאחר מקלחת וגם הוא כמו שאר המוצרים היה עדין ונספג בקלות והותיר את העור נעים ורך ובעיקר הניחוח שלו, שמקורו בחומרים טבעיים בלבד, עדין ולא משתלט, מה שמשאיר לי את האפשרות להתיז על עצמי בושם אחר כך מבלי שירחף מעליי ענן "מי זו המשוגעת הזו שהתיזה על עצמה את כל הבשמים בפרפומריה". לסיכום, נראה לי שאמשיך להשתמש בהם לפחות עד שאשקע לי שוב בתרדמת שגרת טיפוח.

ניתן לרכוש את מוצרי THE ORGANIC HEMP LINE בסופרפארם.

כל המוצרים הם על בסיס אלוורה אורגנית ולא מים ולכן הם מרוכזים מאוד ומספיק להשתמש מהם בכמות קטנה.

גילוי נאות: המוצרים התקבלו להתנסות אך דעותיי הן שלי בלבד.

מוצרי THE ORGANIC HEMP LINE צילום: ליה ופני רבינוביץ

[youtube dW1xpxWTSiU nolink]

את כל המוצרים ניתן לרכוש ברשת סופר- פארם ובאתר האינטרנט של החברה