נקודות החיבור שלי

איך נקודות משמעותיות בחיי עיצבו אותי כמעצבת

יהודית גורן - Brand Heart

כמה חפרתי בזה, ניסיתי למצוא את המילים הנכונות, כאלו שיתארו את הסטודיו שלי הכי טוב, אחרי ימים שאני שואלת את השאלות החלטתי פשוט להעלות הכל על הכתב.
ככל שחשבתי על זה, לא הגיעו מילים עלו יותר רגשות, הכל מתחיל באהבה הגדולה שלי לאומנות, עיצוב וטבע.
מבחינתי הכל מתחיל מבפנים אח"כ יוצא החוצה, במהלך שני העשורים האחרונים אני אוספת נקודות שמתחברות למי שאני היום, המעצבת שאני ומה שאני יוצרת עבור הלקוחות בסטודיו שלי.
זאת היתה דרך מרתקת, רצופה חוויות נפלאות, של יצירה, חברה, לימודים דרך של לחקור ולקבל השראה, ולהנות, פשוט להנות והיא לא נגמרה מבחינתי זאת רק ההתחלה.

אהבה
זה התחיל בחוויות מעצבות בחיים שלי שגיבשו את המעצבת שאני היום, מזמן מזמן עוד בימי התיכון העליזים שהחלטתי שעיצוב זה הדבר בשבילי, תמיד אהבתי עיצובים מיוחדים, נקודה חיבור ראשונה: מגמת עיצוב גרפי בתיכון, זאת היתה נקודת ההתחלה, בה גיליתי עולם שמאז הוא דרך חיים עבורי.
נקודת חיבור שניה: מעצבת גרפית במשרד הביטחון, עיצבתי לומדות מונפשות, הדרכות למילואימניקים שמגיעים ליחידה, זאת היתה חוויה, הכרתי הרבה אנשים, הדרכתי, ליוויתי עזרתי היה מעניין. לאחר שנה אפילו יצאתי לתרגיל בשטח, מבחינתי זה היה בונוס, אחרי הישיבה בכיתת מחשבים במשך חודשים, שלושה ימים בגיפ צבאי, אחת החוויות הזכורות לי לטובה.
נקודת חיבור שלישית: תואר ראשון צילום ואומנות במדרשה לאומנות בבית ברל, ארבע שנים מלאות של עשיה אומנותית, צילום בסטודיו, תערוכות, לימודי אומנות מסוגים שונים,  הרבה יצירה והבעה זאת היתה ה-תקופה.
נקודת חיבור רביעית: לימודי תקשורת חזותית, במכללת קונספט, התמקצעות, תכנות, קונספט ועוד בידיעה שזה מה שארצה לעשות כשאהיה גדולה.
נקודת חיבור חמישית: לימודי איור במשך שנתיים ישבתי כל שישי בבוקר עם קבוצה קטנה ומאייר מוכשר, חיים יפים סנקוב, ואיירנו, דברנו על החיים ואיירנו, צחקנו ושתינו ואיירנו, סיטואציות מהחיים איירנו, הבענו רגשות דרך קווים וצבעים, התנסנו בעוד חומרים ואיירנו.
נקודה חיבור שישית: קורס צילום אוכל וסטיילינג, עם דניה וינר ודיאנה לינדר, גם זאת היתה חוויה קולינרית, עם צבע טעם והרבה סטייל ועוד סדנאות על הדרך.
נקודה חיבור שביעית: קבוצת סיורי גלריות, בחמש שנים האחרונות אני חלק מקבוצה של איילת כרמי אמנית, מורה ומדריכת אומנות, במסגרת הקבוצה אנחנו פוגשים אומנים ויוצרים פעם בחודש ושם נפתח חלון לעוד מבט על העולם הזה, על עולם היצירה וההבעה האומנותית, ועל איך מעבירים מסר כל פעם בחומרים ובדרך שונה.
יהודית גורן - Brand Heart

יהודית גורן – Brand Heart

 

הכל מתחבר ומתבטא במה שאני מביאה לעולם, במה שאני עושה – אני יוצרת, מעצבת, מחברת צורות, קוים, טקסטורות, וצבעים לשפה שלמה.
אני מגיעה לכל פרוייקט עם סקרנות גדולה ורצון להכיר, במפגש עם המעצבת או היוצרת אני חוקרת, בודקת, שואלת, מבינה,השלב הראשון הזה עוזר לי להכיר אותה ואת היצירה שלה, הערכים והמסר אותו היא רוצה להעביר לקהל היעד הספציפי שלה, זה השלב הכי חשוב בתהליך.

הכלים שאספתי במהלך השנים עוזרים לי לתרגם את הכישורים של בעלת העסק לשפה גרפית שמדברת את העסק, שמעבירה את הטאץ היחודי, אותה שפה שתיצור רושם ראשוני חיובי, שתסקרן ותענין שתפנה אל לב הלקוחות שלה ותיצור חיבור.
אני עובדת בעיקר עם בעלות עסקים מתחום הלייף-סטייל  שיוצרות ונושמות עיצוב, יצירה ואומנות בעצמן, והכל מתחבר. מהלב.

מתוך המסע שלי אני תמיד אוהבת לשמוע על נקודות החיבור ולגלות עוד זויות על עולם העיצוב
שתפי אותי בדרך שלך ואיך הגעת להיות יוצרת, מעצבת או אמנית שאת.

My Brand Heart
היי נעים להכיר, שמי יהודית גורן בעלת הסטודיו Brand Heart סטודיו שמתמחה במיתוג ועיצוב גרפי.זה תמיד מתחיל וחוזר לאהבה הגדולה שלי לאמנות ועיצוב, לאהבה הגדולה שלי לטבע. למקורות ההשראה שלי - המרקמים, הצבעים, הטקסטורות. אני מסתובבת בעולם עם עיניים סקרניות שבולעות הכל, מתבוננת בפרטים הקטנים שמחברים הכל לתמונה כל כך יפה...וזה מתחבר ומתבטא במה שאני מביאה לעולם, במה אני עושה – אני יוצרת, מעצבת, מחברת צורות, קוים, טקסטורות וצבעים לשפה מיתוגית שלמה.אני עובדת בעיקר עם בעלות עסק מתחום הלייף-סטייל שיוצרות ונושמות עיצוב, יצירה ואמנות בעצמן. והכל מתחבר. מהלב.כשאני מחוברת מהלב לאהבה ולהשראה שלי, אני מביאה אותה אל שולחן היצירה ושם אני מתחברת לבעלת העסק שעומדת מולי, אל לב המותג שלה, ויוצרת עבורה שפה גרפית שמדברת אותה, שפה שפונה אל לב הלקוחות שלה וכשנוצר החיבור המופלא הזה - היא מוכּרת יותר ומוכרת יותר.לכן הלכתי עם הלב. והסטודיו שלי קיבל את שמו החדש - Brand Heartוהבלוג הזה הוא פינה שבה אני משתפת אותך בהשראה שלי, במחשבות, ברגשות ולכן קראתי לו My Brand Heart