להתפטר אחת ולתמיד מעודפי השומן

בחורה עם מחשב נייד

להתפטר אחת ולתמיד מעודפי השומן

השמנה היא מגיפה בימינו. כל כך הרבה אנשים מוטרדים מהמראה ומהמשקל העודף שלהם. ואכן, עבור מצבים אלו יש מגוון פתרונות ונעשים מאמצים רבים על ידי מיטב המומחים בתחום כדי לספק מענה, ולאפשר לאנשים להשיל ממשקלם בקלות רבה. אבל למעשה לא תמיד זה מצליח. כיוון שיש תאי שומן עקשניים שלא מגיבים יפה לדיאטה ואפילו לאימוני הכושר. בדיוק עבור מקרים שכאלו קיים הפתרון של קולטק.

על הטיפול ועל השיטה

קולטק הינה שיטה טיפולית יעילה עד מאוד שנועדה לעזור למטופלים להסיר את תאי השומן המטרידים – אלו שלא מגיבים כראוי לכל הניסיונות. כיצד מתבצע הטיפול? מדובר במכונה ייחודית שנועדה עבור מטרה זו. המכונה מצוידת בידית המוצמדת לגוף באזורים הרצויים. וזו מזרימה קור לתאי השומן של הגוף. שימו לב לכך שתאי השומן אינם עמידים בקור. מה זה אומר? שלאחר שהם נחשפו לטמפרטורה הם פשוט מתפרקים. תא מתפרק הוא תא מת שהגוף עתיד להפריש אותו בתהליך טבעי במהלך השבועות הבאים. זה יכול לקחת כשישה שבועות במהלכן יופרשו התאים המתים מהגוף בצורה טבעית.

המסת שומן בקור – הטיפול הינו בטיחותי ומומלץ. וזאת בגין העובדה שמלבד תאי השומן אין תאים אחרים שניזוקים מהקור. טיפול עם מכשיר קולטק מאפשר שליטה על רמת הקור. כך שאכן רק תאי השומן יינזקו ויתפרקו ואילו יתר התאים ימשיכו לבצע את התפקידים שלהם כראוי. הטיפול אינו פולשני והוא לא גורם גם לכאבים למטופלים. בקלות ובנוחות מקסימלית ניתן לבצע את הטיפול ולהשיג תוצאות נהדרות כחלוף תקופת מה של תהליך טבעי. במהלך הטיפול תעקוב המטפלת אחר האזורים השונים במטרה לראות את האזורים במבט פנימי, ולמצוא את תאי השומן אותם ניתן להמית באמצעות הקור. כך שהמטופלת אכן תשיג את המטרה שלה ותחזור לגזרה עליה היא חולמת. זה טיפול מומלץ שרבים בוחרים לבצע אותו. והתוצאות שלו נהדרות!

מחפשת כיצד להיפטר אחת ולתמיד מתאי שומן עקשניים? רוצה להסיר אותם אחת ולתמיד ולחזור לגזרה מחמיאה כמו שתמיד רצית? מהיום זה אפשרי. באמצעות טכנולוגית המסת השומן תוכלי לחות שנוי דרמטי בקלות פנטסטית!