להתבונן במראה ללא מורא

בחורה עם מחשב נייד

_DSC2708 webצלמת: נורית גל

 

רגע לפני שתתחילו לקרוא, היזכרו במאכל האהוב עליכם, בבגד הכי יפה שלכם, ובמוזיקה שמרגשת אתכם. רישמו זאת ועכשיו אפשר להתחיל.

מאכל: לחם בחמאה עם מלפפון חמוץ

בגד: מכנסי ג'ינס וג'קט ירקרק

מוזיקה: Edvard Grieg – Solveig's Song

בתהליכי העבודה במוח אחד אנחנו נעים אחרוה אל העבר וקדימה אל העתיד.התנועה הזאת קיימת בכול מפגש.זאת תנועה מחשבתית מודעת בה אנו נעים אסוציאטיבית ומדלגים מזיכרון לזיכרון עד שנגיע אל אותו יום בו אימצנו לנו דפוס ,אמונה שאינם משרתים אותנו יותר.לדוגמא:"תקשיב לאבא שלך הוא יודע הכי טוב" אולי משפט זה נכון ומתאים כשאנו בני 6-12 אבל כשגדלנו והפכנו להורים אנחנו בהחלט יכולים להתיעץ אבל לא לקבל מרות טוטאלית.

התנועה קדימה תהיה לבחור התנהלות חדשה ,דרך חדשה לקבלת החלטות שמתאימה לנו לניהול החיים העכשווים שלנו.

כדי לשחרר את האמונה המגבילה אלינו קודם כול לזהותה, ולהתבונן בה מתי היא נוצרה? מי היה מעורב? במה היא שמרה והגנה עלינו? מה היתרונות שלה וגמה החסרונות? ההתבוננות הזאת לפעמים כואבת,כואבת עד דמעות,כואבת עד כאב פיזי למשל בכתף ימין בשכמה.

בתהליך העבודה שלנו אנחנו נשלב את המודע,החירה החדשה עכשיו עם זיכרון העבר והגוף,שבוא נישמרים גם כן כל הזכרונות שלנו. כל זיכרון רשום לנו כמחשבה,רגש והשרירים שהיו מעורבים גם עם זה שרירי העיניים שפנו מטה במבט של עלבון או צער.גם עם זה השכמה הימנית שכואבת שוב ושוב כי זאת הדרך של הגוף להזכיר לנו זיכרונות שלא טופלו.

כול כאב הוא צלצול להזכרות בנושא שעדין לא טופל.

אתם מוזמנים להתקשר ולקבוע פגישה -ערב העלאת זיכרונות.

זהרה לוין 050-5236587

זהרה לוין-מטפלת הוליסטית בשיטת מוח אחד
שלום, שמי זהרה ואני מטפלת בשיטת מוח אחד. אני אימא לשלוש עלמות, אשתו של, גרה בבאר טוביה ומחוברת אל האדמה בגופי ונשמתי. אל תהליך העבודה שלנו אני מוזגת את אהבתי לאדם את ניסיון החיים והידע הרב שאספתי עם השנים. שיטת מוח אחד רואה את האדם כישות הוליסטית הפועלת בסינרגיה של גוף נפש. בעזרת השיטה אני אלווה אתכם למקום בו תוכלו לממש את הפוטנציאל הטמון בכם, לשחרר את הדפוס שהגביל אותנו ולהחזיר לעצמנו את יכולת הבחירה ממקום מאוזן ולא שיפוטי. אם אתם נמצאים במקום של הלא - ביחד נצעד אל הכן, אל הרצוי לכם, אל המקום בו את/ה תנהל את חייך. ביחד נלמד לנוע מהמקום המצוי אל המקום הרצוי.