"להתאהב מעל הראש"- האם הגודל כן קובע?

קומדיה רומנטית שנונה ומצחיקה מעלה את השאלה, האם הגודל כן קובע? ולא במובן של מה שאתם חושבים…

להתאהב מעל לראש 3
צילום: יח"צ

אלכסנדר, המגולם על ידי ז׳אן דוז׳רדן (זוכה האוסקר על "הארטיסט") , הוא גבר מצליח ומוכשר. אך, יש לו חסרון אחד בולט. כמה סנטימטרים לא מעטים חסרים.
דיאן, המגולמת על ידי ווירז'יני אפירה (ששחקה ב"נפלאות החושים") היא עורכת דין יפיפייה, החיה חיים בודדים ועצובים, לאחר שהתגרשה מבעלה. בעלה, שעדיין עובד יחד עמה כשותפה למשרד, הוא גבר בוגדני ואגואיסטי.
יום אחד דיאן ובעלה נפגשים במסעדה והמפגש הופך למריבה קולנית. דיאן שוכחת את הנייד שלה במקום וחוזרת לביתה בסערת רגשות. כשהטלפון מצלצל בביתה גבר חביב ומשעשע, אלכסנדר, אומר לה שהוא מצא את הנייד שלה. אלכסנדר מספר לה, שראה אותה במסעדה במהלך הריב הסוער. היא שואלת אותו מדוע לא החזיר לה את הנייד באותו הרגע, שראה שהיא שכחה אותו. והוא מסביר לה שאם כך היה נוהג, הוא לא היה זוכה לתשומת ליבה. היא מחייכת והוא מציע להזמינה לארוחה למחרת, שמהלכה הוא יחזיר לה את המכשיר.

היא נענת לבקשתו ומה רבה היתה הפתעתה כשפגשה בו… מולה עמד גבר בגובה 1.36 מטר!!!
גבר הנחשב לא כנמוך, אלא, כגמד ממש. בגודל של ילד.

אלכסנדר, שרואה את החשש בעיניה מחליט לקחת את הפגישה צעד אחד נועז קדימה ומציע לה חוויה שלא תשכח. הוא לוקח אותה מיד לאחר הקפה לצניחה חופשית. כך, הוא מצליח להפוך מפגש זה למרגש ומרתק. דיאן הנרגשת והמרוגשת מהפגישה המפתיעה, ממשיכה לחשוב על אלכסנדר עוד מספר ימים עד היא מחליטה להתקשר אליו והם קובעים לדייט נוסף.

להתאהב מעל לראש 2
צילום: יח"צ

אלכסנדר הכה שונה באופיו וביחסו אליה מבעלה, מצליח לעורר אצלה רגשות חבויים ואת שמחת החיים שבה. בין השניים נרקם סיפור אהבה שנע בין כאב , חששות והרצון לאהבה.
האם הגודל כן קובע? האם דיאן תצליח להתגבר על מכשול זה?

להתאהב מעל לראש 6
צילום: יח"צ

סרטו של לורן טיראר הוא סרט צרפתי קליל ומצחיק, שישאיר אתכם משועשעים במשך כל 98 הדקות שלו 🙂 

בסרט תוכלו לצפות החל מתאריך 5 בינואר 2017 בסינמטק תל אביב וברחבי הארץ.

XOXO
אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)