להתאהב בעצמי , סדנת תרפיה עם סמבהבו

בחורה עם מחשב נייד

Sambavo_LovingMyself_540X200

אהבה עצמית היא הצעד הראשון לשינוי חייך
4 ימים, 23 – 26 ביולי2014

 סדנה זו תאפשר לך להיפתח לתוך המהות והיופי הייחודי של עצמך. ולגלות מחדש את הערך החיוני שלך. בנוסף, היא פותחת את הדרך למערכת יחסים חיובית ואוהבת עם אחרים. כאשר דברים משתבשים או כאשר מטרות אינן מתגשמות, רוב האנשים מאשימים את עברם,את הוריהם,את אלוהים או את החיים עצמם. אנו אפילו מעודדים לחשוב כך על ידי קרובינו. נוסף על כך אנו משקיעים אנרגיה רבה בהשלמה עם המצב הקיים שלנו בלי להבחין במה שאנו יכולים להיות.

כל מסורות החוכמה הגדולות מדברות על מקור כוח בלתי נדלה שנמצא בתוכנו. הוכחות לכך שהמחשבה שלנו יוצרת את המציאות שלנו ניתן למצוא גם בפיזיקה קוונטית וגם בפסיכולוגיה. עדיין, אנשים מתכחשים בתוקף לאמת זו.
רק ע"י התבוננות בכך שהרשנו לבעיותינו לשלוט בנו בעבר נוכל לסלוח לעצמינו על כך, להשתנות ולהיות חופשיים באמת להתקדם הלאה עם חיינו חזקים יותר, ובעלי היכולת ליצור בשביל עצמינו את השמחה וההצלחה להן אנו שואפים.

אימוץ חזון מואר של העתיד עוזר לך להתמודד עם האמונות הבסיסיות שלך על מי שאתה. למשל – הטלת ספק ביכולתך להגיע להצלחה מנעה ממך הצלחה זו עד כה. רק לאחר שתסיט חזרה את הוילונות שמסביב לליבה שלך, תהיה מוכן לגעת במקור של כל שינוי והצלחה- אהבה עצמית וסלחנות בעבור כישלונות העבר.

אהבה עצמית לא טמונה בידי המזל. עלייך ליצור אותה. האלמנטים הבאים הם מהחשובים ביותר לשם כך:
מתן כבוד לעצמך ולמי שאתה באמת. אהבה היא זכותך הטבעית. כשם שפייר טיילר דה שרדין אמר "אנחנו איננו בני אנוש אשר חווים חוויה רוחנית, אנחנו ישויות רוחניות אשר חוות חוויה אנושית".
אמירת האמת הגבוהה ביותר, שהיא כי אנו ישויות חזקות המסוגלות ליצור שמחה והצלחה, או כאב וסבל בחיינו. לא נועדנו להיות קורבנות. לנו הכוח לבחור וכוח זה הוא גם האחריות העצומה ביותר שיש לנו וגם ההזדמנות הגדולה ביותר.

מתן כבוד למי שאתה הופך להיות. אהבה עצמית כרוכה בהכרה כי אתה כל הזמן מתפתח וצומח לישות יותר עוצמתית ויותר אוהבת.
מתן כבוד לרגשותיך והגבה לרגשות אלו. זכור, רגשות הם אותות חשובים ואפילו אלו המכונים 'רגשות שליליים' של כעס ופחד משרתים את המטרה החשובה של העלאת המודעות שלנו למכשולים בחיינו.
הכרה כי היקום הוא, פשוטו כמשמעו, עשוי מאהבה. אם נפתח עצמנו לקבלה כמו פרחים לשמש, אזי הכול אפשרי.

 עוד פרטים על הסדנא

מחיר:
2475 ש"ח במכירה מוקדמת עד ה23 ביוני.

ליאן
054-3971860

hafaka.groups@gmail.com