להרכיב ולשחק: דינוזאורים בתלת מימד/ רבקה קלונס – ספרות ילדים

'להרכיב ולשחק: דינוזאורים בתלת מימד' הוא ספר בסדרת 'להרכיב ולשחק', המוגשת בפורמט קשיח לילדים. מוזמנים להרכיב ארבעה דגמים צבעוניים של דינוזאורים, ללמוד פרטים מעניינים עליהם וכמובן להתחיל לשחק!

להרכיב ולשחק - דינוזאורים - עטיפה

"להרכיב ולשחק: דינוזאורים בתלת מימד" הוא ספר בסדרת "להרכיב ולשחק", המוגשת בפורמט קשיח לילדים. הספר מתאים לילדים מגיל 3, הדגמים פשוטים להרכבה: אין צורך בדבק או במספרים, אלא רק להוציא את החלקים ולחבר אותם זה לזה.

ספר זה ייקח אתכם למסע אל העולם לפני מיליוני שנים, אל עולמם של הדינוזאורים.

הדינוזאור הראשון שתפגשו (ותרכיבו ) הוא הטירנוזאורוס רקס, הידוע גם בשם טי-רקס, והוא נחשב לאחד המפחידים ביותר. הטי- רקס היה דינוזאור טורף ענקי, ולו ראש עצום וידיים קטנות. הפה של היה מלא בשיניים ארוכות וחדות. מוזמנים להרכיב אותו ואת הטי-רקס תינוק.

הדינוזאור השני שתיפגשו ותרכיבו הוא הסגוזאורוס, שלו שתי שורות של לוחות עצם ענקיות על גבו. הוא ניזון בעיקר מצמחים שצמחו בקרבת הקרקע. בשל צווארו הקצר הוא לא יכול היה להגיע לצמחים גבוהים יותר.

הדינוזאור השלישי הוא הטריצרטופס, שלו שתי קרניים ארוכות ואחת קצרה. מסביב לצווארו היה גם מעין צווארון עבה עשוי עצם להגנה. הוא ניזון מעלים וענפים קטנים. היו לו הרבה שיניים חדות שנשחקו במהירות והוחלפו בשיניים חדשות.

הדינזאור הרביעי הוא הדיפלודוקוס הענק, לו צוואר וזנב ארוכים. מקצה החוטם עד קצה הזנב הדיפלודוקוס ארוך יותר ממגרש טניס! הדיפלודוקוס היה יצור כבד מאוד. ניתן לראות זאת לפי העקבות העמוקות שהוא הותיר אחריו.

בנוסף, לארבעת הדינוזאורים האלו שתרכיבו, תוכלו לראות בספר גם את:פרסאורולופוס, ספינוזאורוס, פטרודקטיל, ברכיוזאורוס וולוסירפטור.

ועכשיו אחרי שהכרתם את הדינוזאורים השונים והרכבתם את ארבעת הדגמים הצבעוניים של הדינוזאורים, אתם מוזמנים לשחק איתם:-)

בילוי נעים!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)