להציל את מרגו / אילת סווטיצקי

סיפור שני בסדרת חיים שלמים לחיות. ניתן לקרוא כבודד. כשמגיעים לשפל, ישנה רק דרך אחת והיא למעלה.

בחורה עם מחשב נייד

54398969_2163543897059955_7346256348209741824_n

ז'אנר: רומן רומנטי, רומן אירוטי

הוצאת דבש

אז הינה קיבלנו ספר על הדמות שהכי עניינה אותי ב"חיים שלמים לחיות"! סיימון באוור! הלוא הוא מר גורילה/שומר הראש.

מרגו רמירז היא אישה צעירה בת 26. יש לה אופי שעל פניו נראה חזק. משדרת ביטחון והיא עם סטייטמנט: שיער סגול! היא מנהלת גלריית צילומים בניו יורק, מתגוררת בדירה מפוארת ומתהדרת במלתחת מעצבים. אך האם החזות הזו משקפת את האמת? תהיו בטוחים שלא.

למרגו היו חיים רחוקים מלהיות קלים וורודים. היא סבלה בדרכים נוראיות והגיעה לתחתית ואז קירצפה אותה עוד קצת כדי להגיע נמוך עוד יותר. כן, היא בהחלט ידעה שפל מהו. ולמזלה, הדודן שלה, אדריאן, נחלץ לעזרתה והיא הסכימה שיעזרו לה. במצבה, רק הסכמה הייתה מצילה אותה.

חיי הנוחות תחת כנפו וחסותו של אדריאן מגיעים עם תו מחיר. היא בודדה. אין לה זוגיות ואין לה את מי לאהוב וזאת כי השם אדריאן רמירז מבריח את כולם. מה שמרגו צריכה זה גבר שלא יירתע מאדריאן ושיהיה מוכן לספוג הכל בשבילה. אך גבר כזה, אין בנמצא.

יום אחד, אדריאן מצמיד למרגו שומר ראש. מאבטח אישי צמוד הזוכה ממנה לכינוי "צל" כי הוא הופך להיות הצל שלה. נעים מאוד, סיימון באוור. בעצם, זה ממש לא נעים למרגו. מחאותיה זוכות להתעלמות.

לסיימון יש משימה: לשמור על מרגו.

למרגו יש משימה: להבריח את סיימון.

מה יקרה כששני אנשים דעתניים, עקשניים, אחת תוססת והשני משדר קור מתנגשים? כי זו התנגשות ולא מפגש על כוס קפה חברי בין השניים!

סיימון באוור- איזה גבר מדהים! גופו החזק עוזר לו בתפקידו ובשימור התדמית הקשוחה לה הוא זקוק. עיניו הירוקות (יש לי חולשה לעיניים כאלה) יכולות להקפיא אותך או להמיס אותך. הוא אוצר הרבה כאב. הוא למוד סבל והקרבה. את סיפורו אנחנו מגלים יחד עם מרגו כשהיא מקלפת את הגנותיו שכבה אחר שכבה.

אהבתי את דמויותיהם של אדריאן ושל סשה. שני אלה צריכים להיות זוג!

הסיפור מסופר בגוף ראשון מנקודת מבטה של מרגו אך היא מקיפה את כל הדמויות בספר ולא, לא הרגשתי שזה גרע מהידוק העלילה. אהבתי שהמתח המיני נבנה ביניהם לאט ועל גחלים אפילו. הפיצוץ היה אדיר כשזה התרחש, אבל אז זה התרחש טיפה יותר מדי לטעמי האישי אך שוב, לא פגם בהנאה מהספר.

אהבתי את העוצמה שיש לתמונות עלינו. כאבתי את כאב הזיכרונות הצפים בעקבות מילים וכאן המקום להזכיר שלמילים יש כוח אדיר, בחרו אותן בזהירות.

אהבתי שלא תמיד העבר שלך חוזר לנקום בך אלא הוא נשאר לפעמים בדיוק שם, בעבר. ומעל לכל אהבתי את המסר מהספר:

“When you hit rock bottom, the only way to go is up.”

קריאה מהנה.

פורסם לראשונה ב-"הז'אנר- כתב עת לספרות רומנטית"

http://romance.indiebook.co.il

לרכישה:

https://goo.gl/4dPEKU

ayaib
שמי איה ואני תולעת ספרים, מורה לאנגלית לשעבר ומשפטנית טריה. בבלוג זה אעלה את סקירותיי לספרים אותם קוראת כדי לשתף אתכם במחשבותיי ובתחושותיי לגביהם. מקווה שתהנו.