להפוך את החופשה לחופשה מפנקת

חדר שינה בעיצובי צולם ע"י דנה סטמפלר עשהאל

בחג השבועות נסענו כל המשפחה לצימר בצפון.
המקום היה גן עדן לילדים וכל השהות ניסיתי לחשוב כמה מדהים היה אם גם להורים היה גן עדן. כמה כיף היה יכול להיות אם החדרים היו מעוצבים ומזמינים יותר.
כשהגענו וראיתי את כל המתקנים כבר היתי בטוחה שמזמינה לשם את החופשה הבאה עם החברים אבל אז כשראינו את החדרים, הבנתי שלא בטוח. אז התחלתי לחשוב מה הערך הנוסף שהינו מקבלים אם החדרים היו נעימים ומזמינים יותר, הסלון ביתי יותר והמטבח חדיש יותר. אני חושבת שהינו מקבלים תחושת פינוק של חופש ולא רק סיפוק הצורך של הילדים לפעילויות מעניינות.

צילום מתוך אלבום משפחתי
צילום מתוך אלבום משפחתי בחופשה המשפחתית.

אז חשבתי לכתוב מכתב לבעלי צימרים, ביקתות וחדרי אירוח אשר רוצים לשדרג את המקום שלהם. תחשבו כמה לקוחות היו משלמים יותר עבור לילה אצלכם אם המקום היה מזמין יותר. תארו לכם כמה אחוזי סגירה גבוהים יותר היתם מצליחים להשיג אם חדרי השינה היו מפנקים יותר. דמיינו כמה כלכלי היה אם הייתם נכנסים לעוד קטגוריות בחיפוש אחר החופשה המושלמת. נסו להעריך כמה לקוחות חוזרים וממליצים נלהבים הייתם מרוויחים.

חדר שיהנ בעיצובי צולם ע"י דנה סטמפלר עשהאל
חדר שינה בעיצובי צולם ע"י דנה סטמפלר עשהאל

אז אני הילה אריאלי, מעצבת הום סטיילינג ומלבישת בתים ואני רוצה לעזור לכם לעשות את זה. רוצה להראות לכם שבעזרת צבע, ריהוט מתאים ואקססוריז נכונים, המקום שלכם יכול להפוך להיות משהו אחר. איך פתאום חדרי השינה "הרגילים" יהפכו למזמינים ונעימים. איך הוילה או הצימר שלכם יתפס מהר יותר על פני צימר אחר שפונה לילדים אבל שלכם פונה גם להורים של הילדים.

חדר שינה בעיצובי  צולם ע"י דנה סטמפלר עשהאל
חדר שינה בעיצובי צולם ע"י דנה סטמפלר עשהאל

אז אם אתם בעלי עסק של אירוח משפחות או זוגות ואכפת לכם שללקוחות שלכם תהיה חוויה מקסימלית, תנו לי לעזור לכם ויחד נגרום להם לסגור כבר את החופשה הבאה.

חדר שינה בעיצובי צולם ע"י דנה סטמפלר עשהאל
חדר שינה בעיצובי צולם ע"י דנה סטמפלר עשהאל

מוזמנים לעקוב אחרי בפייסבוק

וגם באינסטגרם