להכנס לקצב עם טררם במדינת המקצבים

קצב, קצב, לפי הקצב, לא לטעות, בנים – בנות. זוכרים את שירי המורל ששרנו כילדים בקייטנות ובתנועות הנוער ? הקצב, המוזיקה, השירים והמקצבים הם חלק בלתי נפרד ממני מאז ומתמיד. גם את הבנות אנחנו מגדלים עם אהבה למוזיקה ולקצב.
כבר סיפרתי, שהמופע הראשון שהקטנה שלי ראתה היה בגיל שנה ו-4 חודשים, מופע של להקת שקטק ומאז ראינו גם את להקת טררם ואפילו בביקור בלונדון, ראינו את המקור, את המופע של להקת STOMP.
בכל פעם שאנחנו יוצאים ממופע קצבי, אני מבטיחה לעצמי, שהנה אוטוטו אני נרשמת לסדנת קצב. בינתיים הרצון נשאר רק בגדר חלום, אז עד שהחלום יתגשם, שלחתי 2 נציגות, הבנות שלי, להנות מסדנת קצב של טררם.

צילום : מושיקו יחזקאל

מדינת המקצבים

ביום שלמחרת הסדנה, הבנות נכנסו לחדר עם דלי ופח ממתכת, הפכו אותם ובעזרת מקלות תיפוף תרגלו את הקצב. אין ספק שהיה שם הרבה קצב ושמחתי לשמוע שיש תיאום בין הצלילים. הן הפנימו את הסדנה.

צילום מושיקו יחזקאל

רוצים גם להכנס לקצב ? זה פשוט וקל ומסתבר שאפילו לא צריך לצאת בשביל זה מהבית. טוב שיש לנו בבית סירים, דליים, מטאטא, בקבוקים ועוד חפצים, שאפשר ליצור מהם תזמורת שלמה. זו יכולה להיות פעילות לשעות אחה"צ או לשבת גשומה. אפשר להזמין כמה חברים, לתת לכל אחד אביזר אחר ולצאת להרפתקה.

צילום מושיקו יחזקאל

אם אתם צריכים רעיונות נוספים איך להכנס לקצב, תוכלו לצפות בתוכנית החדשה, מדינת המקצבים בערוץ הופ ולהכנס איתם לקצב.

צילום מושיקו יחזקאל